Ново
Стап За Сенки За Очи Гламурозен Градиент Сенка За Очи Стап Градиент Две Бои Сенка За Очи Стап Корејски Сенки За Очи Во Прав А

Стап За Сенки За Очи Гламурозен Градиент Сенка За Очи Стап Градиент Две Бои Сенка За Очи Стап Корејски Сенки За Очи Во Прав

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

ГЛАМУРОЗ Градиент Сенка За Очи Стап Градиент Две бои Сенка За Очи Стап Матедескрипција : Користете иновативна технологија за дијагонално сечење за природна градација.Текстурата на пастата е мека и нежна, нежна и навлажнувачка.Точниот контраст овозможува создавање на совршено вклопувањеправи шминка лесно.8 видови на тренд бои, целосна, па дури и боја, висока боја рендерирање.Водоотпорен и антиперспирантен ефект, лесен за отстранување на шминката.Карактеристики на производот комбинација со две бои, природно мешање, ексклузивен дизајн на квадратно сечењеуметничкото совпаѓање на боите лесно ја толкува променливата шминка, со извонредна градиентна шминка за очи.Практично полнење : нежно притиснете надолу за да ја прилагодите должината на полнењето по желба, што е поудобно и поинтимно спецификации : Име : Мрзлива Двојна Боја сенка за Очи големина на Производот : 6x2x13cmproduct тежина : околу 35g Color : достапни 6 бои пакување на производот : кутија во боја применлива толпа : општ тип на кожа : нормална содржина на нето производ : 3.8 gshelf живот : 3 Години Пакет Вклучен : 1xtwo-боја сенки за очи : поради рачно мерење, може Да има грешка од 1-2 См, Ве Молиме Разберете.Разликата во бојата може да варира во зависност од поставките на мониторот.Ние ви ги нудиме најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања, ве молиме известете не и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.ви благодарам многу. колорпоп шминка сенка за очи. водоотпорна сенка за очи. неутрална палета на сенки за очи. палета на голи сенки за очи. изобилство сенка за очи.

Главните својства

Избор на купувачот

Пенкало За Сенки За Очи Со Висок Сјај Нежен Бисерен Сјаен Двоглав Стап За Сенки За Очи Во Форма На Едно Б�

Создадете секаков вид изглед—со, сериозно, се што ви требакористејќи ја нашата палета за контурирање о�

ШТО Е ТОА Течна основа за нормална до комбинирана кожа (освен за сува кожа) ШТО ПРАВИ Содржи силикони кои

1.Пудрата е фина и лесна, а кожата може рамномерно да се измеша без летечка пудра 2.Бојата е светла, има до�

Преносни 5 Бои Метални Сјајни Зачадени Очи Сенка За Очи Водоотпорен Сјај Течен Ајлајнер Карактеристика

"До денес, секој од нашите производи е внимателно изработен и тестиран за да ги исполни нашите строги ба�

Пикси Голи Светла .012 мл Облогата за очи е волшебното стапче што недостасува во вашата чанта за шминка?ти

Медоносните Градини Во Прав се мешавина од чисти, необложени минерални пигменти и оксидирана мика, осло

Дојдете со нашата најнова колекција на палети за сенки со 12 бои, Атмосфера во Боја Создадете во тренд, мо

Најпродаван хајлајтер со ултра кремаста формула без суровост која се топи во кожата за природен, прозра

Материјал : Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може

За кожата без пори, четкана со воздух во секое светло Фотохроматските пигменти се наведнуваат и ја рефл�

COVERGIRL Чиста Едноставно Прав Основа, СЛОНОВА Коска ДВЕВОЕДНО ОСНОВА : овој прав основа опфаќа како течнос

Дајте образи со страсна боја со овој лесен мелем за руменило што може да се пофали со мазна, градежна бој

Должината на овој производ е 12,9 см Многу е погоден за забави, шминка, настапи во живо, забави за танцувањ�

Ова неверојатно руменило е формулирано со минерали добиени од земја за да ви даде прекрасна, добра боја

Опис : она што може да ви го понуди стапчето за коректор со двоен дизајн е тоа што може да се користи како

Влажни н Диви БрандејСенки Категоријабавки За Убавина За Жени Високата пигментација и густината на бис

Вашата потрага по сите природни, притиснати сенки за очи со високи перформанси застанува овде Нашиот ви

Натопена со прочистена вода И витамин Е, формулата крем во прав на е.л.ф Аква Убавина Руменило И Бронзер �

3Те Палети На Бои се ослободуваат и одат истражете го светот Голема Бега Сенка Палета прави изборот на в�

Оваа фондација е формулирана да седне удобно на кожата додека трае со часови преку густа или тенка...

Повеќебоен Ајлајнер За Сенки За Очи 2 Во 1 Метални Сјајни Зачадени Очи Сјај 14 Карактеристики На Бојата : С

Дајте му на вашиот изглед допир на праисториска забава со Оваа Изобилна Козметика хидратантна усна пол�

Оваа Палета На Мат Сјајни Сенки ОД 1 ПАРЧИЊА Е совршена за создавање прекрасен изглед Се одликува со три

3мл Висок Блиц Мини Бисер Сенка За Очи, Ладен Сјај Бисер Лабава Сенка За Очи Пигменти Сенка За Очи Опис на

Eyeliner, долготрајна шминка Течен ајлајнер Течен ајлајнер за убавина и грижа 06 Specification : Тип на ставка : Тече

Користење висококвалитетен материјал, мало оштетување на кожата, исто така погоден за чувствителна кож

Scroll