Ново
Стела Современа врзана кожа лево свртена со 2 парчиња сегментална тросед, сива

Стела Современа врзана кожа лево свртена со 2 парчиња сегментална тросед, сива

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 12624.00

Додадете го овој мебел поставен во вашиот дом за дополнителен интерес за вашиот простор. Современа кожа современа врзана кожа лево свртена со 2 парчиња сегментални троседи, сива : сетот вклучува 1 тросед и 1 хаиза. Материјал : врзана кожа. Заврши : Нога позлатена со хром. Забиена перница за грб.

Главните својства

Избор на купувачот

UNC Вилмингтон примарно лого Стационарно троседот со систем на патент Овој тросед е совршен избор за изг�

€Димензија Тежина : 158 фунти; мала големина l облик троседот Кој ќе дејствува како совршен центар за секо

Соберете ги сите за филмски маратон или ноќна игра со Овој Пресек Со Светло Зелен Кадифе Свртен Кон Десн

Колекцијата на софата и lovesубовта на Mellow's Adair има безвременски модерен дизајн за да одговара на секоја п�

Легнете или седнете исправеново секој случај, ќе сакате да се опуштите На Софата За Лежење Од Вештачка К

Направете ја вашата дневна соба привлечен простор со овој удобен и разноврсен тросед Лесен за чистење и

Цврсто поддржано од испрскани нозе од гумено дрво Од орев, седењето Во дневната соба Скарлет со 3 седишт�

Преполн со модерен изглед, Реката Стрит Дизајни Емили Троседот може да се пофали со безвременска и мини�

Гламуфицирајте го вашето светилиште Со Пресечниот Тросед Космолив Страмер Покриен со бујна зелена кад�

Оваа кадифена троседот во дневната соба е многу удобен пресечен тросед со цврста дрвена рамка и метални

Пријатниот амортизација и класичен дизајн Дајте му на овој дел е добредојдено присуство во вашиот прос�

Стилски и удобен, софата Петра е исклучителен додаток на секоја дневна соба Изградена Од поларно дрво, П

Scroll