Ново
Стих Виси Полица, 36 W 36 Ширина 24.8 Длабочина-Челик-Светло Сива

Стих Виси Полица, 36 W 36 Ширина 24.8 Длабочина-Челик-Светло Сива

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Челичната висечка полица нуди отворена полица во кабина за полесен пристап. Полица е компатибилен Со Системот ХОН Стих Панел. Монтираната полица има стилски крајни панели и е изработена од челик со 16 мерачи со завршница во прав. Високите панели на страните ги елиминираат предметите од лизгање или паѓање. Полиците висат над горниот дел од панелите за максимално искористување на вертикалните површини. Лесното склопување без алатки помага да заштедите драгоцено време. Поддржувачкиот панел мора да одговара на ширината на полицата. Тип На Производ-Полица. Еколошки-Да. Земја На Потекло - Сад. Потребно Е Собрание-Да. Вкупна Ширина-36". Вкупна Длабочина-24,8". Боја-Светло Сива. За Употреба Со-Basyx Стих Панел Систем. Производител-Компанијата ХОН. Производ Линија-Стих. Производителот Дел Број-VSH36 GYGY. Производителот Веб Адреса-http : // . Материјали-Челик. Ограничена Гаранција-5 Години. Зелен Индикатор-Ј.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа полица од месинг од Кингстон вкусно додава дополнителен простор за складирање во вашата традицион

Карактеристики : Вклучени се и сите упатства за хардвер и инсталација Настани со скриена метална заград

Комплетите за додатоци од нерѓосувачки Челик се користат за континуирано работење на полици во права л�

Освежете го вашиот дом со овој кабинет за шик медиуми со елегантни линии нагласени од хардвер од розово

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународни �

Некселат Жица Полици Стартер Единица, Сребрена Епоксидна, 72 "W X 18" D X 63 "H, Многу 1 Димензии : 72" W X 18 "D X 63" H Изг

ДИЗАЈН СО ЧИСТА ПОСТАВАДизајниран со чисти прави линии за мек современ изглед МОДЕРЕН И СТИЛСКИнаправе

Полката за оригами на Mac кај дома нуди удобно решение за многу од вашите потреби за складирање...

Погодниот компактен дизајн со висина на овој кабинет „Сандуски челик“ го прави идеален додаток на ваш�

За вашите деца, нивните соби се имагинативна авантура секој пат кога си играат со своите играчки Но, пон�

Прилагодливите единици за полици за жици нудат стилско решение за складирање без прашина Жицата е обло�

Колекцијата Cielo нуди современ луксуз со впечатливиот два тона завршница и свежо, освежувачки дизајн...

Декмод 21" х 69 " Кафеаво Дрво 5Ниво Полици Единица, 1Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом...

Проширете го вашиот систем за складирање на челична жица со класици во Севилја со полици Полјаците се к�

Од кујна до канцеларија, гаража до алишта и повеќе, овие прилагодливи единици за полици се дизајнирани д

Енергизирајте го вашиот ентериер со современите стајлинзи На Полицата За Монтирање На Ѕид Од 5 Нивоа, ун

Користете цврсти нерѓосувачки полици во лабораторија, чисти простории и корозивни средини Доаѓа со кол

213016 закачалка За Палто со сребрена / бела бојаСРЕБРЕНА, современа закачалка за палто Во Сребрена Боја К�

Организирајте ја вашата опрема во стил на оваа единица за полици за полици со челик со челик од 3 полица..

Искористете го просторот во вашиот дом или стан и максимизирајте го вашето складирање Со Дрвената Пове�

Оваа практична мала единица за полици е одличен дизајн за прикажување книги, фотографии во рамка, мали с

Furinno ПакNЦевка Серија полици за складирање е докажано да биде најпопуларниот furnitureа мебел поради негова�

Удобниот дизајн на домот, заедно со космополитското чувство, пристигнуваат во форма на Оваа бела обоена

Полиците со отворена жица дозволуваат пенетрација на прскалки, воздух и светлина и ја минимизираат аку�

Scroll