Ново
Стилска Јакна За Жени Секојдневен Џебен Џемпер Со Цврста Боја Јакна Со Качулка

Стилска Јакна За Жени Секојдневен Џебен Џемпер Со Цврста Боја Јакна Со Качулка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 559.84

Здраво, Добредојдовте во хен!(Кликнете овде за повеќе производи). . Женски Обичен Џебен Џемпер Со Цврста Боја, Јакна Со Качулкакарактеристики : Материјали : Меки И Удобни Карактеристики : Кратки Ракави, печатење, Дневно, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 х информации За Производот за Женски Капут : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Почва : Мода, опсег На Обична Грешка 1-3см. . Женска Облека !!!. . . . Машка Облека !!!. . . . Чувајте Ја Вашата Убавина !!!. . . . Стилски Часовници за Врзување !!!. . . Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Одлични Кардигани За Жени Ова Лето. Добро спарете се со камизоли, кроп топ, маици со долги ракави и оди со фармерки, шорцеви и хулахопки. Тоа може да биде облечен лесно, а исто така може да биде облечен како пријатна дневна блуза. Трендовски и Класични кошули на малата дама и безвременски отворен преден стил, додадете во модните елементи за вашиот фустан. создадете го вашиот шармантен изглед. Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Женски Обичен Џеб Со Цврста Боја Џемпер Со Качулка јакна од ХЕН.

Главните својства

Избор на купувачот

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

17" ракав : 65см / 25 Тие Се Исто Така Совршени И Достапни Подароци или Подароци за Вашето Семејство, Пријате�

Затворање на врвови Големина : Ве молиме, погледнете ја табелата "Големина " од лево и препорачаната голе

Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 39.5 см / 15.55" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 103�

Женско Еднобојно Копче Ревер Тенок Кардиган Темпераментно Палто Можеме да гарантираме дека целокупнио

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125см / 49 Стил : секојдневен, моден Пол : Женски, Девојка Пе

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Супер удобен за носење, уникатен с�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден �

Женски Обичен Моден Ретро Печатен Лесен Јакна Со Средна Должина Карактеристики На Кардиган : € Материј�

Надоместокот за испорака вклучува трошоци за испорака и некои други оперативни трошоци! Како и да е, без

Scroll