Ново
Стоп За напојување Евро - Стоп Електронски Сензори За Абење На Подлогата за Сопирачките-СВ-0424

Стоп За напојување Евро - Стоп Електронски Сензори За Абење На Подлогата за Сопирачките-СВ-0424

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 343.36

Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите за сопирачките со влошките бидејќи сензорите се подложни на дефект со високо термичко возење велосипед. Програмата Евро-Стоп доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење поединечно кутии или спакувани со влошки. Нашите сензори се направени да издржат високи температури и да обезбедат добра спроводливост на електродата. Стоп За напојување Еуро-Стоп Електронски Сензори За Абење На Подлогата за Сопирачките - SW-0424 • брзо и лесно прицврстување при инсталацијата • сензорот за абење на подлогата за Сопирачките создава светлина на контролната табла на возилото за да го означи тековното абење на сопирачката • сензорот за абење на подлогата за Сопирачките може да издржи високи температури • се препорачува да се заменат сензорите за абење на подлогата на сопирачката истовремено со замена на влошките на сопирачките бидејќи сензорите за абење на подлогата за сопирачките се подложни на дефект со висока термичка Дежурен Велосипедизам • Програмата Евро Стоп Доаѓа Со Ваш Избор на електронски сензори за абење на подлогата за СОПИРАЧКИТЕ поединечно кутирани или спакувани со влошките на Сопирачките • сензорите за абење на подлогата за сопирање за напојување се направени за да обезбедат добра спроводливост На електродата • дизајнирани да ја исполнуваат истата форма, вклопување и функција како оригиналниот дел од Оем • сензорите за абење на сопирачките продолжуваат да работат по илјадници милји, обезбедувајќи им на возачите за безбедност и перформанси да сметаат • одговара : бмв м3 2006-2001.

Главните својства

Избор на купувачот

Стоптех Улични Перформанси влошките за сопирачките се дизајнирани да ги задоволат барањата за возење с

Комплет Чевли за Предни СопирачкиКомпатибилен со 1965 1975 форд Ф100 4wdposion : Предна Нота : Премиум Чевли За Со�

Диск Сопирачка Рампа Постави Центричен 102.17461 Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара : 20142020 RAM МЕМОРИЈА ПРОМАС

Еволуција З16 Чистите керамички влошки за сопирачките се формулирани од подобрена поликерамичка формул

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Дајте му на вашиот "Дневен Возач" моќта на

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Z26 екстремните улични перформанси на сопир

Raybestos® Element3 ® Чевлите за Сопирачки нудат водечка индустрија, програма за покривање на целосна категориј

Направете ги сопирачките правилно со Комплетот За спортски сопирачки Z23 Evolution Z23 Прецизните дупки за дуп

Паркинг Сопирачка Чевли За Паркирање Сопирачка За Сопирачка Чевли Одговара Изберете : 19972008 форд Ф150 1997199

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Возачите кои учествуваат во "Денови На Пат�

Чевлите за сопирачки вагнер користат материјали за триење усогласени СО ОЕ за оптимални перформанси на

Нашите Чевли За Сопирачки Елемент3_ Се направени со материјали специфични за апликацијата, обезбедувај�

Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите за сопирачките со влошките бидејќи сензори�

Инженер за сопирање без бучава со двојни гумени потпирачи кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучават�

Еволуција З16 Чистите керамички влошки за сопирачките се формулирани од подобрена поликерамичка формул

Произведени Од Фабрички Спецификации (3) ротори и (3) комплети полуметални влошки за сопирачките како што

Рајбестос Бренд Професионални одделение диск сопирачки влошки функција примена специфични триење мат�

Опис на брендот : Центричните Делови се водечки производител и снабдувач на заменски влошки за сопирачк

Специјално Дизајнирани Да Обезбедат Врвни Перформанси За Секојдневни Услови За Возење Специфични Полу

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат за�

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за ваш�

Комплет Чевли За Задни Сопирачки Компатибилен со 1990 1993 Крајслер Империјалпозиција : Задна Забелешка : �

Acdelco Врзани Заден Барабан Сопирачка Чевли Во собата 17754b Acdelco Злато (Професионални) Врзани Сопирачки Чевл

Диск Сопирачка Ротор Диск Сопирачка Роторот Одговара Избери : 20182019 ФОРД БЕГСТВО 2017 ФОРД БЕГСТВО 4 Цил 1.5 �

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

Scroll