Ново
Странична Маса Аберта, Повеќе Бои

Странична Маса Аберта, Повеќе Бои

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Модерен Странична Маса, Антички Бело-Салторо Шерпи оваа елегантна странична маса ќе биде вашето омилено акцентно парче со својата тркалезна врвна форма и стилизирани нозе. Едниот сигурно ќе одговара совршено со вашиот стил. Составена од дрво оваа странична маса ќе ја служи својата цел долго време. Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и БПА, за која Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак или вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на .Спецификации : Вклучува : Само Едната Странична Маса Услов : Нова Дрвена Маса За Тркалезни Нозе Од Кабриолет. Отворено Складирање : Долна Полица. Дрвена Кабриолска Нога. Достапно Во Антички Бел, Црвен, Орев И Чај. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Уникатно обликувана Крајната Маса На Клинот На Американското Наследство е совршено парче за да се вкло�

Воведете излитена шик или француски стил на земја во вашата дневна соба со Оваа Декор Терапија Тркалезн

Ќе добиете полнење од Оваа прекрасна бела крајна маса На Пауел Батлер со нејзиниот ФЛИП отворен ЗАДЕН о�

Проширете мала форма низ космосот со ова овековечувачко парче Солза дејствува без диктат, со течна форм

Меѓународни Концепти Табелата За Акцент На Хемптон е високо функционално парче што го подигнува амбиен

Scroll