Ново
Стрелка Прицврстувач 505ss Вистински Т Нерѓосувачки Спојници, 1,000-Пакет

Стрелка Прицврстувач 505ss Вистински Т Нерѓосувачки Спојници, 1,000-Пакет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 103.84

Прицврстувачот СО Стрелки 505 SS1 5/16-инчни 8mm галванизирани спојници од нерѓосувачки челик (1.000-Пакување) се отпорни на ' рѓа и направени за да обезбедат исклучителна моќ на држење. Овие спојници се идеални за тапацир, изолација, изработка, дрвени површини, панели и облоги, но не се наменети за употреба со морски апликации. Спојниците се универзални и можат да се користат со алатки За Стрела, Занаетчија, Стенли, Пауершот, Блек И Декер и Аце. Стрелка Т50 5/16-инчен Нерѓосувачки Челик Спојници за употреба Со Стрелка, Занаетчија, Стенли, Powershot, Црна & Декер и Кец на Десетка. Отпорен на ' рѓа. 8мм. нерѓосувачки челик изградба. 5/16 во. должина на ногата. Вклучува 1000 спојници. 3/8 во. ширина на круната. Не се препорачува за морски апликации.

Главните својства

Избор на купувачот

ФРИМЕН СНРСГ9225ВЦ 15 Степен 21 / 2" Ноктите За Обвивка На Серпентина Со Галванизиран Прстен Обложени Со Жица

Мазните нокти за обвивка на серпентина од 15 степени имаат галванизирана завршница со дебел мантил со та

Ова пакување од 1000 Прицврстувачи Со Стрелки е за употреба со нокти со агол од 15 мерачи Изграден со квали�

Фримен РН 125ег 15 Степен 11 / 4 во Ноктите За Покриви Со Галванизирана Мазна Калем На Стеблото (Броење 7200) се

Ноктите со права завршница со 16 мерачи имаат обложена завршница со точка на длето Користете со алатки BOS

Scroll