Ново
Студената индустрија Црн пастув портрет портрет мекото сиво небо фотографија, 14, дизајн од Керол Вокер

Студената индустрија Црн пастув портрет портрет мекото сиво небо фотографија, 14, дизајн од Керол Вокер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 14400.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Бренда Петрела Фотографија ДООСКУБЕКТ : Уште начин на живот : Модерни и современи производи Ти�

Додадете неколку прекрасни уметнички дела со теми од животни на вашите wallsидови со ова црно бело препеч�

Уметник : Бренда Петрела Фотографија ДООСКУБЕКТ : Пејзаж Апеститл : Природна модерна Продукција Тип : Га�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Уметник : Photoinc Studiosubject : Panderstape Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е по

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сите наши wallидни плакети започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтир

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll