Ново
Сумо игра играчка играчка играчка, голема, разнобојна

Сумо игра играчка играчка играчка, голема, разнобојна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Играјте Poysumo Playbeasse of the Hatement Sumo Play Sumo Play во сите видови на неочекувани насоки. Ова создава изненадувачки ефект на кој вашето куче не може да одолее. Ја стимулира неговата ментална будност и му дава на вашето куче здрава вежба. Висококвалитетната играчка за игра со гума од гума е прекрасна за да го задржите вашето куче целосно забавувано кога тој мора да биде сам дома. Совет : Можете да ја пополните играчката за игра Sumo со третмани кои се предизвик за отстранување - ширењето на црниот дроб или сирењето се вистински омилени. Тоа помага да се направи вашето домашно милениче да остане сам попријатно и да го задржи зафатен, забавуван и награден. Важно! Редовно проверете ја играчката за раздвојувања на пукнатини и/или парчиња што недостасуваат. Секогаш проверете дали играчката може да се користи безбедно без надзор. Носените и оштетените играчки треба веднаш да се заменат. Редовно чистете ги играчките со влажна крпа или ставете ги во машина за миење садови. Никогаш не користете корозиви или ди-инфектори. Сумо играчките не се неуништливи! Производ се одликува со силни квалитетни играчки. Вашето куче никогаш повеќе нема да биде досадно!.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме изберете Ја Вашата Големина и / Или Боја од паѓачкото мени погоре доколку е применливо Ова ос�

Сезона : Summergender : Womenoccasion : Casualmaterial : 95%полиестер, 5%Spandex Decoration : Noneblouse Должина : РедовенПатерски Тип : Цврста

Јуни Ericка Вес претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х19 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мати�

Ќе се пробиете до врвот на Убавата Листа со Нашиот симпатичен Помошник на Дедо Мраз со Капа На Дедо мраз

Глобалната Галерија нуди илјадници наслови во нашиот прекрасен формат на ликовна уметност гикли...

Нашите смешни Не Прават Да Слеземе, Таму Запре Климатските Промени Ползавец За Новороденчиња со поларн�

Надворешност : 100% Алтер Мат Внатрешност : 100% Еконил Ѓон : Рециклиран Тпу Материјал : Надворешност : 100% Алт�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Пиво Портокал Област Килими, 7 "х 10" Дизајнира

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашиот OEM точен натпревар Toyota (056 / U056 природно бело) Спреј допир на допирање на бојата за автомобили е бр�

Изабел З претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подмачкув

Женски Принцеза Круг Намалување Свадба Прстен Ангажман Прстен Бендкарактеристики : Користење висококв

Име на производот : Не ткаени круна Материјал на производот : 90% неткаен + 10% лепило Тежина на производот :

Hsmqhjwe е продавница која секогаш нуди модни жени и мажи чевли Size График (единица : CM / INCH) САД : 5,5 Велика Брит

Производите шират радост и хумор на сите, истовремено обезбедувајќи удобност во квалитетот на производ

Повеќе производи во стил, кликнете на нашата продавница : YFPWM (✪Ω) Падот на заштедите се занимава со голе�

Како да одговарате : Фармерки,слаби хеланки,панталони, шорцеви, сандали, високи потпетици, чанти итн...

Scroll