Ново
Супериорен Памучен Лист Постави Гроздобер Цветни Постелнина Боемски, Крем, Близнак

Супериорен Памучен Лист Постави Гроздобер Цветни Постелнина Боемски, Крем, Близнак

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 894.56

Стил : Гроздобер, Секојдневен, Боемски и Традиционален . Вградениот лист близнак XL е долг 38" широк x 80", Рамниот Лист е долг 66" широк x 100", Навлаката за Перници е долга 20" широк x 30". Твин Опремен Лист е долг 38" широк х 75", Рамниот Лист е долг 66 "широк х 96", Навлаката за Перници е долга 20" широк х 30". Листот Опремен со кралица е долг 60" широк х 80", Рамниот Лист е долг 90" широк х 102", секоја Навлака за Перница е долга по 20" широк х 30".Создадете ја спалната соба од вашите соништа Со Варда Памучна Гроздобер Цветна Постелнина Боемски Лист Од Диви Цвеќиња Поставен Од Супериорен. ДИМЕНЗИИ : . ОЕКО-ТЕКС ткаенините и текстилот се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Комплетот Вклучува : Еден рамен чаршаф, еден вграден чаршаф и две навлаки за перници (двојната големина вклучува една навлака за перници). Калифорнискиот Крал Вграден Лист 72" широк х 84 "долг, Рамен Лист е долг 108" широк х 102", секоја Навлака за Перници е долга 20" широк х 40". Изработен од премиум Памук од 100 проценти со пријатно броење од 300 конци, овој комплет има непречено чувство и удобен дизајн. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Грижа : машина за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Постелнина Со мек Квалитет по Прифатлива Цена Убава И Ултра Шик, Дел од Нашата Слаткарска Колекција Опу�

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Грижа : машина за перење; Ве молиме следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати ...

Донесете едноставност и модерен стил во декорот на вашата спална соба со нови Модерни Нишки комплет орг

Сетот за броење на памук од домашен терен VCNY Grey Chevron 200тит 3 / 4парчиња сет за постелнина ќе го подобри цели

Нашите Поделени Калифорниски Кралски Чаршафи се изработени од луксузна квалитетна ткаенина за постелн

Дада Постелнина Карирани Шарени Памучни Рамни Листови 23 Парчиња.Овие мазни памучни чаршафи додаваат л�

Questares дека Оваа Колекција На Постелнина Е Печатење Со Реактивно Боење, Живописно Во Боја и Без Проблем с�

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Цела сезона чист памук 10 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист п

Современ комплет за лесна нега за микрофибер во спална соба 3 M Schotchguard ™ третирано со управување со влаг�

Цела сезона чист памучен кревет поставен за целосна удобност и луксуз, мекост и чистото занаетчиство...

Со антимикробна технологија Silverbac, Martex Clean Essentials Solids Setts Setts го одржува вашиот кревет посвеж подолго...

Scroll