Ново
Свадба декоративен чадор за невеста чипка чипка чадор украс

Свадба декоративен чадор за невеста чипка чипка чадор украс

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Опис. Дали барате издржлив, но сепак достапен чадор? Дали сте во потрага по здрав, доверлив чадор што може да ви служи на долг рок? Ако да, не гледајте повеќе! Нашиот премиум чадор за венчавки мора да ги задоволи вашите потреби .. Карактеристики. . -Материјална : памучна крпа, дрво. - Големина : 30.00x30.00x26.00cm/11.79x11.79x10.22inch . - Мултифункционални и разноврсни, може да се користи како реквизит за свадбена фотографија, декорација на невестински костуми, детска играчка, парасол, итн. - - Елегантниот чипка од чипка го прави уште посебен. Ергономска рачка, лесна за зафаќање . - Одлично за свадбената забава, реквизити за фотографии, забави за чај или само за облекување . - ова е стилски и елегантен чадор за да ги завршите вашите прекрасни свадбени фотографии . - Исклучителни детали и добра изработка го прават тоа Побезбеден и потрајни и ќе ви обезбеди добра услуга. Мултифункционални и разноврсни, може да се користи како реквизит за свадбена фотографија, декорација на невестински костуми, детска играчка, чадорија, итн. Елегантниот чипка од чипка го прави уште посебен. Ергономска рачка, лесна за зафаќање . Одлично за свадбената забава, реквизити за фотографии, забави за чај или само за облекување . Ова е стилски и елегантен чадор за да ги завршите вашите прекрасни свадбени фотографии . Исклучителни детали и добра изработка го прават тоа побезбедно и повеќе Издржлив и ќе ви обезбеди добра услуга.

Главните својства

Избор на купувачот

Рамен Лесен Чадор Чадор За Сонце Преклопен Чадор За Сонце Мини Чадор Опис : Ултра лесен, може лесно да се

Временската станица 44 ”преголем делукс автоматски чадор го спојува класичниот дизајн со техничка инов

Забележете, оваа ставка испорачува од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Бебе дете ку�

Извадете го овој супер мини чадор на Бетси nsонсон и бидете подготвени за дождливи денови секој ден...

Прекрасната уметност од Мери Ескобедо создава дизајн на крајбрежје во повеќебојни за овој разноврсен т

Автоматската станица 48 ”Автоматски отворен / близок компактен чадор за безбедност го спојува класични�

Атланта Јунајтед ФК Чадор 42 "Автоматско преклопување чадор од Винкрафт Атланта Јунајтед ФК 42 " Автоматс�

Чадор за возрасни доволно мал за да се вклопи во што и да е вашата чанта од денот, овој Mini чадор на Luv Betsyy и

Опис Оваа ставка е изработена од врвен материјал Како чанта за чадор, тоа не е само корисен случај за вас

Може Да Се Стави Во Вашиот Ранец, Куфер, Автомобил, Актовка Итн Ветроупорен : овој ветроупорен чадор е до�

Овој специјално дизајниран превртен чадор ќе ве натера да се збогувате со обичниот хаос на обичен чадор

ПРЕВРТЕН ЧАДОР Овој чадор се затвора внатре кон надвор Сувата внатрешна страна на чадорот доаѓа однадв�

Чадорот Shedrain Mini се вклопува насекаде и е долг 6,75 инчи кога е набиен Направете модна изјава и останете су�

Рамен Лесен Чадор За Чадор Преклопен Чадор За Сонце Мини Чадоркарактеристики : Ултра лесен, може лесно д

48 "Бела чадор за венчавки Рачен отворен Овој чадор е совршен за свадби или излети што бараат бел чадор...

Scroll