Ново
Тапани Raybestos R-Line, OE замена на сопирачките тапани 9612R

Тапани Raybestos R-Line, OE замена на сопирачките тапани 9612R

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Тапаните Raybestos® R-Line беа развиени за да донесат водечка во индустријата за возила за кои е потребна изведба на тешки работи, вклучително и : .Raybestos® Element3 Professional Grade Face Pads се нудат во керамички или полу-метални формулации и се изградени за да одговараат или да се подобрат на перформансите на триење на ОЕ. Нудејќи одлична покриеност за увоз и домашни апликации, нашите професионални формулации за оценување го прошируваат квалитетот на премијата што го очекувате од брендот Element3 до поширок спектар на возила. ПРОФЕСИОНСКИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ДДВ со сопирачки на сопирачките на Бренд, Специфични материјали за триење за максимални врвни перформанси, безбедност и застанување на способноста. Тапани Raybestos R-Line, тапани за сопирачки за замена на OE 9612 R тапани се развиваат од примероците OE, обезбедувајќи форма, вклопување и функција. Тапаните се прават со материјали квалификувани за Г3000 за најдобра работа и крајна сила. Тапаните се 100 проценти валидирани за рамнотежа, обезбедувајќи мазно и тивко сопирање. Тапаните го исполнуваат стандардот SAE за јачина на затегнување, гарантирајќи го структурниот интегритет и максималниот животен век . патнички автомобили. Камиони. Полицијата. Такси. Возила од типот на флота.

Главните својства

Избор на купувачот

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат за делови од сопирачките кои се иновативни, сигурни и без�

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата Изг

Master Cylinders Raybestos Element3 им даваат на техничарите нов дел што одговара на секоја апликација, како и на оригин�

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

Raybestos® Element3 ™ Професионалните влошки за сопирачки од одделение се нудат во керамички или полуметални ф�

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

Hoses на сопирачките Raybestos Element3 се производи со врвен автомобилски црева кои ги исполнуваат федералните с�

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата Изг

PG PlDesigns Cable Designs се најмногу технички напредни на пазарот денес Собранијата на кабелот за сопирачки се те

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата...

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

Позлатените дебеломер на Raybestos® се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% ново произведени

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

Scroll