Ново
Тајсу Машки Обични Ленени Панталони Удобни Панталони Со Врвки Со Висок Струк Лабави Долги Панталони С-5ХЛ

Тајсу Машки Обични Ленени Панталони Удобни Панталони Со Врвки Со Висок Струк Лабави Долги Панталони С-5ХЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 302.24

Карактеристики : . Мека и лесна ткаенина ќе направи да се чувствувате пријатно да носите цела година. Рачно перење во ладна вода, не белење, висат сува е најпосакувана. Ве молиме ИЗБЕРЕТЕ ВНИМАТЕЛНО од нашата големина информации подолу. Големина(см)tttttt tt t пресврт : t72t Length : t104t колк : t102. Мт пресврт : t76t Length : t106t колк : t107. Lt пресврт : t80t Length : t108t колк : t112. XLtпресврт : t84t Length : t110t колк : t117. XXLtt Waist : t88tlengh : t112t колк : t122. XXXLпресврт : t92t Length : t114t колк : t127. HXXXLt Waist : t96t Length : t116t колк : t132. HXXXXLпресврт : t100t Length : t118t колк : t137. Големина (инч)tttttttt t пресврт : t28, 35 t Length : t40, 94 t колк : t40. 16 . Мт пресврт : т29, 92 должина : т41, 73 т Колк : т42, 13 . Лт пресврт : т31, 50 должина : т42, 52 т Колк : т44, 09 . XLtпресврт : t33. 07 t Length : t43. 31 t Колк : t46. 06 . XXLtt Waist : t34. 65 t Length : t44. 09 t колк : t48. 03 . ХХХЛпресврт : т36, 22 должина : т44, 88 т колк : т50, 00 . ХХХХЛпресврт : т37, 80 должина : т45, 67 т Колк : т51, 97 . XXXXXLt Waist : t39. 37 t Length : t46. 46 t Колк : t53. 94 . Спецификација : . Материјал : мешавина од памук. Боја : Мулти-боја. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето, fall, пролет. Вклучен Пакет. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Супер мек, дише и лесен, ладен и удобен за носење во топли месеци. Карактеристика : Еластичен Појас, Цврста Боја, затворање На Врвки, Целосна Должина, Опуштено вклопување, Повеќе џебови. Погоден за повеќето форми на телото. Дизајн : Пријатни лабави дневни панталони, едноставни, но стилски, ви овозможуваат максимална удобност. Можете да ја спарите со маица и влечки за секојдневен изглед. Подарок : Овие панталони со врвки се исто така одлични за да одговараат со вашата омилена кошула или дуксери. Убав подарок за вашиот сопруг или момче на неговиот роденден. Повод : Совршен За секојдневниот живот, дома, дремење, дневна активност, патување, тренинг, џогирање, фестивал, фитнес, ноќно излегување, забава на плажа и други прилики.

Главните својства

Избор на купувачот

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Пролет Лето Пол : Менокација : Секојдневен, Дневен Матери

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Јога Панталони, Ленени Панталони, Долги Панталони �

Панталони За Мажи Секојдневни Памучни И Ленени Печатени Ленени Џебни Панталони Со Врвки Панталони Со Г�

Големина : С Половината : 72см / 28.5 Колк : 112cm / 44 Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони Должина на ракавот : Р

Применливи прилики : овој производ може да се даде како роденденски или празничен подарок на роднини ил�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот МерењеВе Моли�

Стилскиот дизајн ве прави попривлечни Пол : мажи, жени.58 " Должина : 98см / 38 Долги Панталони За Мажи Обични

Карактеристики цврстата гранична панталона за патки од платно е една од нашите најпродавани панталони.

Не станува полесно од овие каки Не само што се кул класика што можете да ја носите со што билододадовме и

Се чувствува како мек памук, дише и топло, што ве прави пофлексибилни и поудобни во текот на целиот ден.60%

Машки Секојдневни Панталони Мажи Секојдневни Разноврсни Модни Панталони Панталони Со Панталони Во Бој

Удобно, погодно за различни прилики информации За Производот : Сезона : Пролет,,Лето,Зима Пол : Мажи Повод

100% памучни шевови зашиени задни џебови опуштена соодветна тежина : NA, врз основа на големината NA Тежинат

Ве молиме Побарајте Одобрение Од Лекар Ако Имате Имплантабилен Пејсмејкер или Дефибрилатор...

Scroll