Ново
TechComm Q Bluetooth NFC GSM Отклучен Паметен Часовник Со Камера

TechComm Q Bluetooth NFC GSM Отклучен Паметен Часовник Со Камера

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4304.00

Tech Comm Q18 Bluetooth И GSM Отклучен Паметен Часовник со Камера ОД 1,3 MP, Фитнес Тракер, Анти-Изгубен Аларм, Монитор За Спиење, Педометар И Седентарен Потсетник • Одрекување : ова е паметен часовник Bluetooth и сите функции може да се користат со спарување со паметен телефон. Доколку сакате да го користите часовникот како самостоен телефон, ПОТРЕБНА Е ГСМ СИМ-Картичка. Овој часовник не е компатибилен СО МРЕЖИТЕ НА ЦДМА (вклучувајќи Спринт и Веризон). Ако сте клиент На Спринт или Веризон, сепак можете да го поврзете часовникот со вашиот телефон преку Bluetooth. ГСМ СИМ картичката не е вклучена. • Бирање И одговор Без раце, телефонски записи, телефонски именик • Екран на Допир • Г-сензор • педометар (бројач на чекори и растојанија) • седентарен потсетник • монитор за Спиење : песни за спиење и квалитет • Анти-Изгубен Аларм • далечинска камера и контрола на музика • nfc брза bluetooth врска • Компас, стоперка, будилник• • Спецификации : • ПРОЦЕСОР : MTK6260 A; 360 MHZ • Меморија : 128mb+64 MB • Поддржува micro SD картички до 32 GB • Екран : 1.54-инчен TFT HD LCD • Резолуција : 240 x 240 • Bluetooth 3.0 • Камера : 1.3 MP • Батерија : 500m Ah полимерна батерија • GSM/GPRS 850/900/1800/1900 • ДИМЕНЗИИ : 2,36 х 1,57 Х 0,49 инчи • Тежина : 1,76 мл • пакетот ВКЛУЧУВА : паметен часовник, usb КАБЕЛ за полнење и УПАТСТВО за УПОТРЕБА. Tech Comm Q18 Bluetooth NFC GSM Отклучен Паметен Часовник со Камера.

Главните својства

Избор на купувачот

Misfit Flash Link Activity Tracker Кока Кола Карактеристики и придобивки од црвениот клуч : Носете го на кое било место

Фитнес / Здравствена тракерска нараквица Достигнете ги вашите цели СО ID152 Фитнес Тракерот Од Letsfit...

Останете поврзани со стил Со Серијата Apple Watch Од 38 мм 2, која доаѓа со алуминиумска кутија и Ткаена Најлон�

Вего Релејната Активност и Тракерот за Спиење се идеални за луѓе кои сериозно се држат до фитнес рутина�

Тежина : околу 21 грама Резолуција : 80х160 ширина На Ременот : 1616мм Детален опис : € Интелигентен Тракер За А

Подобрете ја вашата фитнес рутина со овој разноврсен Фитнес Бенд 3плус Автоматски се синхронизира во те

Останете поврзани со стил со Серијата Apple Watch Од 42 мм 2, која доаѓа со алуминиумска кутија и Спортски Бенд.

Со толку многу карактеристики што треба да се изберат од овој фитнес часовник е мултифункционален за се

Myguard Mgfit1bk Myguard Fitness Tracker (black) ги Мотивира целите на чекорот со предупредување за фитнес од 10.000 чекори; the Об

Користејќи ја нашата водечка GPS технологија, Fēnix обезбедува сеопфатни функционалности за навигација и �

Tech Comm YX7 Tracker за фитнес активност отпорна на вода со монитор на отчукувањата на срцето, Bluetooth, Call and Text Notifica

Scroll