Ново
Текстил за домашен терен турски памук април украсен сет за пешкир за бања

Текстил за домашен терен турски памук април украсен сет за пешкир за бања

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Во априлската украсена колекција за пешкири се одликува со елегантен бујно мотив за движење на апликации, извезена на кадифен граница во форма на гепард. Овие меки и луксузни крпи се направени од 100% премиум турски памук и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. 100% премиум турски памук. Извонредно апсорбиран и брзо сушење. Комплетот вклучува 2 крпи за бања (27 "x 54").

Главните својства

Избор на купувачот

Пробајте го нашиот дополнителен мек, абсорбента и меки производ ако сакате да ги подобрите вашите искус

Пробајте го нашиот дополнителен мек, абсорбента и меки производ ако сакате да ги подобрите вашите искус

Во априлската украсена колекција за пешкири се одликува со елегантен бујно мотив за движење на апликац�

Scroll