Ново
Тешка бела Поли Церада 6' 20' Повеќенаменски Заштитен Капак - Издржлив, Водоотпорен, Отпорен На Временски Услови, Отпорен На Кинење И Кинење-Екстра Дебел Мил Полиетил?

Тешка бела Поли Церада 6' 20' Повеќенаменски Заштитен Капак - Издржлив, Водоотпорен, Отпорен На Временски Услови, Отпорен На

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Чувајте се што поседувате безбедно Со Безбедноста На Xpose! Нашите дополнителни тешки бели поли церади ќе бидат многу потребен додаток во вашиот дом или бизнис за секакви безбедносни и општи потреби за заштита. Со нашите церади ќе се одморите лесно знаејќи дека вашата опрема и предмети се заштитени од лоши временски услови и други опасности што можат да ги оштетат вашите скапоцени предмети.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ• БЕЛ• Полиетилен• Дебелина Од 12 Мил• Вода, Отпорна На Временски Услови И Солзи• Отпорни На ' Рѓосување На Секои 18 Инчи• Обезбедува Одлична Покриеност за Автомобили, Клупи, Базени, опрема и машини за покривање На Тешка Опрема, градилишта, навлаки за сликање или мебел. СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА СУРОВОТО ВРЕМЕ : Заштитете ги вашите работи од силите на природата - за време на обилни дождови и снежни бури, нашата сина церада ќе ги задржи вашите работи што е можно понеоштетени и суви. ДОДАДЕНИ ОТПОРИ : алуминиумските шипки на секои 18", отпорни на смалување, ув третирани за да се одбранат од сонцето и сите отпори се додаваат за да ги направат нашите церади уште посилни!. НЕВЕРОЈАТНА РАЗНОВРСНОСТ : 25 големини ви овозможуваат да прикриете речиси се-совршено за кампување, индустриски и градилишта! ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : ПРЕМИУМ ЦЕРАДИТЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ XPOSE РАБОТАТ ТОЧНО НА ГОЛЕМИНАТА. ЗАСИЛЕНО ЗАСИЛУВАЊЕ : за дополнителна поддршка, поли јажето се шие во полите од крај до крај од сите страни за да се спротивстави на кинење и деформација – зголемувајќи ја неговата издржливост и безбедност.

Главните својства

Избор на купувачот

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Менс Рашири Фит Гаќи Секси Мажи Шарени Дишат Гаќи За Долна Облека Испакнати Торбички Шорцеви Гаќи Секси

®Прилика : Погоден За секојдневен изглед и секоја пригода, како што се дом, канцеларија, теретана, семеен

Оваа BSP Women PlSherpa Sherpa Full Zip Reece јакна дефинитивно ќе ве задржи топло цел ден! Двостраното руно е направено о�

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Кордурите со висок пораст на славните розови жени се вклопуваат низ бутот и се разгоруваат од коленото �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Разновидниот стил е тука од Georgeорџ во кој има шорцеви за пливање кои се удобни како удобни секојдневни ш

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден Розовата ко�

Патриша Пинто претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Оваа отоманска замена перница е совршена за освежување на вашиот трем или двор Отоманската перница мож�

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

Антибрчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : Со зго

Scroll