Ново
Тинеко Танго Безжичен Стап Вакуум

Тинеко Танго Безжичен Стап Вакуум

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1910.24

ТАНГОТО Тинеко А10 е ваш правосмукалка за лесно, безжично чистење на сите типови подови. ЛЕСНОТО И разноврсно ТАНГО А10 има моќен мотор ОД 350 W и 105w вшмукување, одлично за фаќање нечистотија и влакна од домашни миленици од тврди подови и теписи. Со до 25 минути траење и со вшмукување силно како вакуум со кабел, ТАНГОТО А10 лесно се справува со секојдневното чистење. ​ Промислените карактеристики На ТАНГОТО А10 вклучуваат ПРЕДВОДЕНИ фарови, двојни четки (тврд под и повеќе кат/тепих), празна корпа за отпадоци со еден допир, брава за активирање, алатка за чистење филтри и филтрација на хепа во 4 фази. Лесно се претвора во рачен вакуум, совршен за чистење на авто ентериери, мебел, завеси, скали и душеци. Чувајте ја единицата и сите додатоци во вклучениот ѕиден држач за полнење. Тинеко А10 Танго Лесна Правосмукалка За Безжични Стапчиња (VA101600 US) : Вклучува две четки за напојување со целосна големина за прилагодено искуство за чистење. ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ПРЕДВОДЕНА Мека Валјак Четка за тврди подови. ЧЕТКА ЗА ПОВЕЌЕ Задачи СО ЦЕЛОСНА Големина ЗА СИТЕ типови подови. 350 W мотор. ДО 105w вшмукување ВО макс режим. До 25 минути траење во нормален режим (во зависност од употребата). До 10 минути траење ВО МАКС режим (во зависност од употребата). Лесен 2.87 фунти тело. Ултра-тивка операција. ПРЕДВОДЕНИ фарови. Се претвора во рачен вакуум. 4 фаза целосно запечатена хепа филтрација ја доловува ситната нечистотија и отстранува 99% од алергените дури 0,3 микрони. Брава за активирање за континуирана моќност. Лесно-празна корпа за отпадоци. Отстранлива литиум-јонска батерија што се полни. 0,4 Л капацитет за прашина. Што е вклучено : ЧЕТКА СО ПОВЕЌЕ Задачи СО ЦЕЛОСНА Големина, ЧЕТКА СО Мек Валјак СО Целосна Големина, Мини Четка за Напојување, Алатка За Пукнатини, Четка за Прашина 2-во1, Алатка За Чистење Пред Филтер, Приклучок За Полнење На Ѕид.

Главните својства

Избор на купувачот

17кпа Моќно Вшмукување Совршен за мермер, плочки и дрвени подови, соберете ги сите остатоци, како што се ѓ

Доживејте Почист И Поздрав Дом со Вакуум Безжичен Стап Од Кивол Опремен со Четка За Подот, Четка за Праш�

Овој лесен, лесен за употреба вакуум го прави чистењето без проблеми! Калорик Зелениот И Сребрениот Цик�

Scroll