Ново
Тоа Е Девојка Доцна Балони - Партиски Материјали

Тоа Е Девојка Доцна Балони - Партиски Материјали

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 221.12

Прославете ја одличната вест со овие розови балони "Тоа Е Девојка"! Секој балон содржи забавни илустрации на разни животни и конфети. Центарот на секој балон ја чита пораката со јасни бели букви. Споделете ја добрата вест денес!.

Главните својства

Избор на купувачот

Украсете со пукања во боја користејќи ги Овие Балони Од Латекс кои доаѓаат во броење од 10 Користете ги з�

Опис : Она што може да ви го обезбеди е декоративен балон со силни перформанси против компресија и отпор

Опис На производот Материјал : Латекс Должина На Природата : Прибл : 2930 См Надувување Должина : Прибл : 110130

Прилагодено балон клип за брза и лесна употреба Достапни се и комплети за полнење Тие обезбедуваат конт

Заштедете време и здив СО Зуру Куп О Балони Самозапечатувачки Балони За Забави! Наполнете, врзете и нани

Фрли вашиот следен часовник партија со Овие Мемфис Тигри латекс балони за некои екстра тим ентузијазам!

Совршен за секоја воена прослава, спомен, роденден Исто така одлично за надворешниот човек или ловецот �

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис...

Scroll