Ново
ТОМШУ Тв Стојат Бело Дрво

ТОМШУ Тв Стојат Бело Дрво

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Овој елегантен дрвен тв-штанд во изглед со линии ќе биде совршен додаток на речиси секој внатрешен стил, од ултрамодерни мансарди до секојдневни семејни соби. Тоа ќе додаде допир на стил во поставувањето на вашето домашно кино. ТВ-конзолата има четири полици со две врати, кои обезбедуваат складирање надвор од видот за игри, филмови, музика и други најважни работи за забава. Уште две полици можат да примат различни системи за домашна забава, како што се плеери, двд-плеери и ДВР системи. Широката површина на ОВОЈ ТВ кабинет го прави идеално погоден за прикажување на самостојна плазма со широк екран или ЛЦД телевизија. Изработен од цврст МДФ и борово дрво, тв-штандот добро се држи до секојдневното абење. Белата боја завршува го олеснува со влажна крпа.Боја : Бел Материјал : МДФ не може да испраќа до : Порторико, Девствени Острови, Порторико, Хуан Општина, ПО КУТИЈА, Мислења (АПО / ФПО), Хаваи, Гуам, Палау, Федерални Држави На Микронезија, Острови, Алјаска. ТВ Стојат Бело Дрво. Секој проблем, ве молиме контактирајте ја нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам.

Главните својства

Избор на купувачот

Њупорт Парк лејн 60 инчен Тв Штанд; По Погодност Концептите ќе донесат живот во секоја дневна или забавна

Линколн 85.43 " Тв Штанд и Панел Од Менхетен Удобност е студија во модерна жалба во комбинација со функцион

Текстурата и дизајнот во тренд се комбинираат во овој преоден тв штанд Со завршна обработка од дрво и те

Едноставноста и функционалноста се спојуваат во овој штанд НА БЕТ ТВ Изграден од цврсто дрво и метал, ун

Дрвениот тв кабинет ќе направи безвременски додаток на вашиот внатрешен декор Држачот ЗА ТВ е изработе�

Оживејте ја вашата дневна соба со Модерен Изглед На Тв Штандот Јенсен кој прикажува елеганција и стил...

Подобрете го вашиот простор за живеење со оваа 60" долга темна тегла, вратена, тв конзола со изглед на дрв�

Тв Штанд за 65& Инчен ТЕЛЕВИЗОР, Дрвен Тв Штанд Со Кабинет За Складирање И Прилагодливи Полици, Медиумска

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот модерен дизајн на фарма со овој цврст држач за ТВ...

Александрија 48? Аголниот Држач за ТВ ги сместува повеќето Телевизори со рамен панел до 50 инчи и уредно с�

Scroll