Ново
Тот Универзален Држач За Шетач

Тот Универзален Држач За Шетач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 431.84

Универзалниот Држач ЗА Чаши ОКСО Тот безбедно се прицврстува на секоја количка за практично складирање чаши. Држачот за Чаши може да се закачи на вертикални, хоризонтални или аголни шетачки шипки и копчето за брзо ослободување лесно го одвојува Држачот за Чаши. Отворените страни сместуваат чаши со рачки и Држачот е дизајниран да спречи превртување кога ќе се судри. Држачот За Чаши е одличен и за колички за голф, велосипеди, чамци и колички за пазарење! 1. Порамнете ја основата со ременот, така што подлогата што не се лизга е против столбот. Осигурајте се дека отворањето за ременот е паралелно со столбот. Осигурајте се слот не е свртен надолу. 2. Ремен за јамка околу столбот и туркајте низ отворот. Повлечете цврсто и прицврстете околу столбот. ЗАБЕЛЕШКА : Осигурајте се дека положбата На Држачот за Чаши не спречува правилно преклопување на количката. 3. Пресврт бирање до крајот на завртката допира пол. 4. Лизгајте го копчето На Држачот За Чаши во слотот на основата додека не слушнете кликнување€ Свртете Го Држачот за Чаши за да се прилагоди на исправена положба. 5. Притиснете го копчето за брзо ослободување на основата и повлечете Го Држачот за Чаши нагоре за да ги отстраните тесните простори. ОКСО Тот Универзален Држач За Шетач.

Главните својства

Избор на купувачот

Родителската Конзола Baby Jogger® нуди погодно складирање за родителите во движење! Конзолата се прицврстув

Чувајте го вашето дете топло во студени ветровити денови Ова е одлична алтернатива на ќебе и не се меша �

Трансформирајте ја вашата количка за џогирање bob gear® во совршен систем за патување со нашиот адаптер за

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант Од Џојбај marketplace.Travel Торба Чадор Шета

Бебе Шетач Комарец Нето Целосна Инсекти Покритие Превоз Дете Преклопен Деца Пребивање...

●Вентилатор За количка ● најновиот вентилатор За количка, уникатен дизајн на вонземјани, усвојува дви�

За разлика од евтините пластични опции, куките се направени од лесна алуминиумска легура што ги прави м�

Карактеристики шетач Кади Организатор Пријатна Количка Кади Организаторсе Што И Треба На Мама На Колич

Scroll