Ново
Трага Тешка Сува Торба, Дизајн На Затворање На Ролна, Лесен в Ремен За Рамо, Л

Трага Тешка Сува Торба, Дизајн На Затворање На Ролна, Лесен в Ремен За Рамо, Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.84

Заштитете ги вашите работи од непредвидливи временски услови и елементите! Со нашите тешки торби за сушење Патеки, можете да ги поставите сите ваши важни работи и да ги чувате безбедни. Нашите лесни чанти ви олеснуваат да го заштитите она што ви е важно. Достапно во различни бои. . НАСОКИ : . Повлечете ги 2-те краеви на торбата цврсто и порамнете ја заптивката. Напред или назад преклопете ја заптивката. Преклопете ја заптивката 3-5 пати. Повлечете ги дојденците на торбата и тока заедно полиуретански обложени и залепени шевови ЗА Крајна Отпорност НА вода Тешки 210t ripstop Полиестер Ултра лесен и супер компактен Прилагодлив ремен за рамо затворање на врвот за водонепропустливо затворање Не е наменето за целосно поднесување или флотација Не за складирање храна или вода.

Главните својства

Избор на купувачот

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава продавницата АОИБИН од пазарот Џојбај.Внатрешн

Женска Модна Еднобојна Патент Водоотпорна Најлонска Торба За Рамо Вкрстена Торба Карактеристика : оваа

Опис : Материјал : 1000днилон Систем за носење : Надвор Функција : Издржлив Големина : должина 15см широк 10см.

Опис Изработката на оваа чанта со вкрстено тело е извонредна, обрнувајќи внимание на секој детал од обр�

· МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен веганска кожа Ткаенина поставата· ФУНКЦИЈА : Дизајниран со

Чипка#врежано лого#Зашиени профили#гумен ѓон#Велур / Мрежа#Надворешен : Велур / Мрежа#Опсег На Големина : �

Карактеристики : Практично : оваа јасна торба за појас за жени може да ги држи вашите паметни телефони, к�

Машка секојдневна торба за гради, вкрстена торба, мултифункционален ранец, РАНЕЦ ЗА ПРИСТАНИШТЕ ЗА ПОЛН

9 1 / 2" х 7 1 / 2" х 3" затворено 1 1 / 2 " ремен за рамо со подлога 18 џебови Предниот дел се одликува со вебџеб, со п�

Информација за производот : Стил : Кофа bag Leather материјал : cowhide Internal структура : card slot, архивиран сокриени �

Детали за производот : Боја : каки, црна, кафеава, кафеава материјал : Стил На Тренд На Пулугаж : мала квадр

Карактеристики : 1 Мала тежина и погодна за продолжување Универзална чанта за вкрстено тело за секојдне�

Материјал : Памучна Шема : форма На Цветна Кеса : тип на школкапопуларни елементи : стил на печатење : мал �

Карактеристика на производот* Кожа Од Говедска Кожа : кожа со полно зрно, горниот слој, дебела * Димензиј�

Прекрасна за мали девојчиња : За патување, шопинг, пикник, секојдневна употреба итн Декоративна со неж�

Надворешност : 100% Материјал За Ткаенина : Надворешност : 100% ТКАЕНИНА ШКУ : ГЕБ9СГГГ06Љ0008 UC99 Добредојдовте �

Информации за производот : Материјал : големина На Кожен Багаж : голем попуст на паричникот : 20% внатрешна

Видови чанти : Рамо И Чантасокација : Разноврснамодел Број : 0044екстериор : Џеб Од Тиња Внатрешност : Внатр

00 или помалку * Предмети за служба; Уредување На Домот; Јасно Складирање За Уредување На Домот; Дозвола З�

①Материјалот е Изработен од висококвалитетна Кожна ткаенина, со мазен мултиџебен оддел со патент, пого

Доп Природно Мелен путер мека Говедска Кожа со Прилагодена Облога Од Жакард и Златен Тон Хардвер Dopp® PikMe

Име : Едноставна секојдневна торба за гради Боја : Сива, Морнарица, Црна Големина : ширина 17СМ висина 31СМ

Опис : Земајќи дизајн на слот со повеќе картички, ви нуди погодност за складирање на вашите картички за �

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Хан Ксин од Пазарот Џојбај.Модни Торбички Со Ве�

Боја : пајак ", " Скорпија ", " Череп стил : уличен тренд категорија : спотартикл Бр : 149413материјал : Стил на Т�

Премиум Материјал : Изработен Од Премиум Стп Кожа и издржлив внатрешен браник НА ТПУ, обезбедува удобно

Краток опис не е достапен паун / пеперутка / цветна шема, убава и исклучителна DIY дијамантска слика украс

Scroll