Ново
Трофеј Риџ Мустаќи Бисквит Со Реверзибилен Дизајн На Монтирање и Прилагодување На Ветерот

Трофеј Риџ Мустаќи Бисквит Со Реверзибилен Дизајн На Монтирање и Прилагодување На Ветерот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2878.40

Трофеј Риџ мустаќи biscuit® стрелка остатокот е дизајниран со врвен квалитет за цел живот на употреба. Бисквитот Со Мустаќи е доверлив за својата сигурност од ловците на ловци речиси две децении. Реверзибилен дизајн на монтирање за употреба со лакови од левата и десната рака. Направете лесни корекции со напредно прилагодување на ветерот и удобни референтни ознаки. 150% зголемување на јачината во споредба со претходните модели со композитно обвиткан бисквит. Тивко вчитување со стрелки со сопствени гумени чизми. Вклучува Брз Шут Мустаќи Бисквит.

Главните својства

Избор на купувачот

Сите нови Трофеј Риџ Синхронизација мд обезбедува точност може да му верувате Микроприлагодливост за ф

Стрелаштво Quiktune 360 Фаќање Стрелка Одмор Левичарскиуслов : оваа ставка е сосема нова, неотворена и запеча

Најпопуларниот одмор со стрелки во светот е оригиналниот бисквит на трофејниот Гребен Сакаме да уживат

Опис На Производот Име : Лак Риболов Стрелка Одмор п боја : црн, зелен Материјал : нето тежина на алуминиу

Одморот Со стрелки За брзо Извлекување На Кајун Е компатибилен со сите лакови за риболов На Кајун Овој о

Карактеристики без стегач вертикално и хоризонтално микро прилагодување што значи лесно прилагодувањ�

Scroll