Ново
Турбан Шапка Еднобојна Еластична Дама Мазна Дише Под Шамија За Секојдневно Носење

Турбан Шапка Еднобојна Еластична Дама Мазна Дише Под Шамија За Секојдневно Носење

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Опис : дизајнот со Цврста боја е едноставен и модерен и лесно се совпаѓа со облеката. И шапката е еластична и мазна, што е многу удобно за носење, а не тесна.Усвојувајќи фина изработка, оваа лесна капа со цврста боја е многу погодна за кожата, отпорна на абење, извонредна и издржлива.Оваа капа е изработена од висококвалитетен материјал од ткаенина од млечни влакна, многу е мека и удобна за носење.Обемот на главата на шапката е 58 см.Можете да го носите во изведби, состаноци, активности на отворено, спорт, шопинг, јога и други активности име на предметот : Материјал За Капа : Ткаенина Од Млечни Влакна : Секојдневен. Пол : Жени. Карактеристики : Растеглива, Цврста Боја, Мазна. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Боја : Црна, Бела, Камила, Темносина, Кафе, Кралска Сина, Црвена, Розова, Куркума, Црвена Вино, Армиска Зелена, Беж, Темно Сива, Темно Виолетова Боја Детали : Една Големина. Обем на главата : 58см/22.83 " (Прибл .) (Погоден За Повеќето Луѓе) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х шапка дизајнот со Цврста боја е едноставен и модерен и лесно се совпаѓа со облеката. И шапката е еластична и мазна, што е многу удобно за носење, а не тесна. Усвојувајќи фина изработка, оваа лесна капа со цврста боја е многу погодна за кожата, отпорна на абење, извонредна и издржлива. Оваа капа е изработена од висококвалитетен материјал од ткаенина од млечни влакна, многу е мека и удобна за носење. Обемот на главата на шапката е 58 см. Можете да го носите во изведби, состаноци, активности на отворено, спорт, шопинг, јога и други активности.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : бебешката хауба е толку мека што воопшто не му штети на вашето бебе И толку е топло што може да бид�

Опис : Нашата стилска и разноврсна женска капа, совршена за секојдневно носење во зима и разни активност

Карактеристика : Чувајте ја топлата Применлива Сцена : Надворешна Применлива Сезона : Зимско Место На По

Карактеристики : *Меко Како Пердув; супер силна апсорпциона вода;*Брзо исушете ја косата*Заштитете...

Шапка за затворање капа за Заштита Од Сите натпревари Плус Топла Ладна Капа Плетена Капа За Куп : Првиот

Широка примена : практична И реална Воздушна Хостеса Беретка Капа, присуство на забава,патување со приј�

Опишете : име На Производ : стп бејзбол капкол како што е прикажано материјал : пузиз : 5658СМ / 2222, 83 инчи при

Опис Ова е збир на повеќенаменски и практични капачиња за туширање за печатење, изработени од врвен пол�

6 Парчиња Шлем Лагер Черепот Капи Пот Фитил Капа Трчање Капи Велосипедизам Черепот Капи За Мажи И Жени К�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Описсовршен за спортови на отворено : трчање, скијање, лизгање, пешачење, вежбање, шетање со кучиња, пату�

23" Кофа Шапка Фустани Кои Кријат Стомакот Масти Сонце Шапка Жени капи за мажи капа за сонце каубојска ка�

Опис каков тип : бејзбол капматеријал : Памук, Кристал.Група : Возрасни Пол : Унисекс стил : мода : големина

Роденден / Годишнина / Денот На Благодарноста / Денот На Вљубените / Божиќ И Така Натаму Само Купи Го!Пове�

Опис : Материјал : Акрилик Големина : Прилагодлив 5660см, 20х25см боја : како што покажуваат сликите специфик�

променете како сакате .[Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни Тоа е за плажа, базен, парк, ка

Работното капаче е изработено од висококвалитетен полиестер што дише, кој брзо се суши и има Памучна Ле�

Многу стилски дизајн во форма на коцка во боја на контраст го прави да изгледа посебно со допир на слабо�

Мажи и Жени Гроздобер Широк Раб Шапка Со Појас Брава Прилагодливи Испади Капи Функција : една големина н

1 Ова не е само топла Зимска шапка, туку и ФЕНЕРЧЕ без раце за да ве загрее и осветли навечер...

Опис100% сосема нов, висококвалитетен материјал : Полиестерзиза : дијаметарот на шапката е околу 24 см боја

Scroll