Ново
Турнеска елитна торба за пикбол, ранец, торба за дуфли за пикабол и спорт на рекет, морнарица жолта

Турнеска елитна торба за пикбол, ранец, торба за дуфли за пикабол и спорт на рекет, морнарица жолта

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Tourула турнеја елита морнарица и жолт торба со киселички има простор за целата ваша опрема за пикабол. Користете го како багаж за носење за да ги задржите сите ваши лопатки, топчиња од пикбол и опрема подготвени. Вклучува голема, силна кука за приложување на оградата. Топлинските прегради за лопатка ги штитат вашите рекети од екстремна топлина. 12+ различни места за складирање за да ве одржат организирани и подготвени за играње. Преобразува од ранец во торба за пикапчиња со пикапчиња со ленти за рамо на рамото. Официјален спонзор на PPA Tour & World #1 Pickleball играчот Бен nsонс : Градење на своите 70+ години како глобален лидер во табелата Тенис, oolула сега се придружува со Бен nsонс за развој на следната генерација на опрема за пикабол . Назначени џебови за 4 лопатки , Соба за повеќе : Удобно држи 2 рекети за пикаболи во секоја од двете специфични прегради, вклучувајќи широки и издолжени ракети од кисела топка. Пространиот главен оддел има простор за уште неколку. Димензии : 15 ”x22” x10 ”. Место и простор за сè : Ранецот на joola има 8 надворешни зимски прегради и 4 внатрешни џебови плус тетер за клуч за автомобил. Чувајте ја вашата важна опрема за пикбол со вас додека патувате или спакувате тешки за цел ден на судовите или за време на турнирите. Креирано од играчи на пикбол : Дополнителни детали за кои би помислиле само вистинските играчи. Топлински изолирани прегради за ракети се штитат од екстремна топлина, вентилирана дно вреќа за чевли, ракав за топки, кука за ограда и меки поставени џебови за скапоцености. Конвертирани од ранец во торба со дафли : торбата со џула пиклебол има ракав на задниот панел, каде што може да се извадат ленти за ранец за да се претворат во дуфлебаг. Одличен подарок за пикбол за играчи кои бараат голема торба што е голема за карактеристиките и изработката.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll