Ново
Твифер фустани за жени плус големина плус големина жени случајно ладно рамо Бохо цветно печатење долг фустан плус цветен принт o врат линија фустан

Твифер фустани за жени плус големина плус големина жени случајно ладно рамо Бохо цветно печатење долг фустан плус цветен принт

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.55 '' Полови : 84cm/33. Големина : xxxxl Биста : 127cm/50. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.80 '' Должина на задниот дел : 131cm/51.09 '' Sleeve : 37cm/14.07 '' ракав : 31cm/12.20 '' Должина на задниот дел : 130cm/51.Големина : XL биста : 103cm/40. Фустани за жени плус големина плус големина жени случајно ладно рамо Бохо цветно печатење долг фустан плус цветен принт на вратот Облека : 【Материјал】 Ова е направено од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење 【прилики】 Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на вineубените , Денот на Свети Патрик, Велигден, 4 јули, Ден на независност, Велигден, Денот на благодарноста, Денот на таткото, Денот на мајката, Суперболот, домашното слободно време, спортот на отворено 【Карактеристики】 Модерен изглед, убава форма, удобно за носење или носење, едноставно за Чиста, и може да се примени на разни сцени, што е совршен подарок за другата половина 【натпревар】 Производите совршени за секојдневно носење, активни спортови, училиште, работа, одмор, забава, забава во куќата или секојдневна употреба.43 '' ракав : 32,5cm/12.94 '' ракав : 35,5cm/13.15 '' Полови : 112 CM/44. Големина : xxxl биста : 119cm/46,85 '' половината : 96cm/37,80 '' ракав : 34cm/13. 【Совпаѓање】 Производите совршени за секојдневно носење, активни спортови, училиште, работа, одмор, забава, лежење во куќата или секојдневна употреба. Одличен избор за жени, мажи, момчиња, девојчиња, тинејџери, колеџ, Унисекс.39 '' должина на задниот дел : 132cm/51. 【Карактеристики】 Модерен изглед, убава форма, удобно за носење или носење, едноставно за чистење и може да се примени на разни сцени, што е совршен подарок за другата половина. 【Прилики】 Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на вineубените, Денот на Свети Патрик, Велигден, 4 јули, Ден на независност, Велигден, Денот на благодарноста, Денот на таткото, Денот на мајката, Суперболот, домашно слободно време, спорт на отворено.

Главните својства

Избор на купувачот

40 "Половината : 90см / 35.43" Колк : 101см / 39.37" Колк : 111см / 43 женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен

Тенок Женски Ретро Одблесокот Здолниште Плисирана Големина Прашка Vвратот Фустан Плус Женски Фустан Же

Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи�

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Име на ткаенина : полиестерски влакна : Разноврсна Шема : Рендан цвет процес : печатење / печатење и боењ�

100% ПОЛИЕСТЕР Увезена МАШИНА за затворање НА Вратоврска КАРАКТЕРИСТИКИ : S=M=L=XL=Женски Секојдневни Фустан

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на фустанот : 44cm / 17.3''Size : 100 Препорачан

Женски Пролетен Моден Плисиран Принт Фустан со Средна должина Со Краток Ракав Тркалезен Врат Со Плисир�

Женски Секојдневен Фустан, Шарени Надвор Рамо Краток Ракав Едноделен Опис : Висококвалитетен материјал

Опис : Издржлив Материјал : Користење на изработен полиестерски материјал, фина изработка и добра текст�

Жените Мода Повик Ретро Леопард Печати Краток Ракав Круг Вратот Лабава Фустанкарактеристики : 1.Каракте

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Фустани за жени 2023 годинаовој здолниште ве прави најблеска�

Женски Летен Моден Градиент Фустан Краток Ракав Круг Вратот Фустан Карактеристики 1.It изработен е од ви�

Материјал Памук Вискоза Овој фустан е супер мек, лесен, лесен за обложување сув, многу удобен за носење с

Жените Се Облекуваат, Датира Фустан V Вратот Удобно Линија За Дома Каки, Розова, Жолта, Сива, Зелена, Црна,

Опис : Секси фустан од елек изработен од висококвалитетна млечна свила, мек, лесен и удобен.Дизајнот на ф

Одговор : Всушност Тоа не е така И цветниот миди фустан за жени е толку ласкав како летен фустан за гости

Материјал : Женскиот фустан е изработен од мек и дише полиестерски материјал карактеристика : Секојднев

Поврзан Брод За Облека Вратот Без Ракави Рушен Струк Цветен Принт Фит И Одблесокот Дрес Фустан Нега : МА�

Летни Жени Секси Секојдневно Слабеење Без Ракави ОВратот Лента Печатење Резервоар Фустан Опис : израбо�

Овој фустан е суштинско парче за жешките летни денови кое е погодно за секојдневни, дневни, одмори, плаж�

76" големина : л сад : 10 велика британија : 14 Еу : 42 биста : 104см / 40.14" ДОЛЖИНА : 101СМ / 39.Удобно и опуштено, така ш

Scroll