Ново
Јукурем 3-Парче Двор За Сите Временски Услови Акапулко Бистро Мебел Поставен Со Столици И Стакло Горната Маса Сива-7769299

Јукурем 3-Парче Двор За Сите Временски Услови Акапулко Бистро Мебел Поставен Со Столици И Стакло Горната Маса Сива-7769299

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3199.20

Вовед : 3-Парче Комплет За Мебел За Бистро За Сите Временски Услови Акапулко создава совршена, релаксирачка атмосфера за вашиот двор, трем или двор. Дизајниран за надворешна употреба, овој комплет стол и маса комбинира удобност и издржливост, додека неговиот модерен елегантен дизајн го разубавува надворешниот простор. Highономски закривените високи грбови ги претвораат овие столови во удобни седишта за одмор. Цврстите, но флексибилни плетени јажиња нудат најдобра поддршка за вашето тело. Челичната рамка со висока јачина со калено стакло на врвот на масата обезбедува долготрајна употреба. Само седнете и опуштете се во оваа прекрасна бистро седење!Карактеристики : 1. Се состои од две удобни фотелји и кружна странична маса2. Овални столици во стилот на акапулко со highономски закривени високи грбови3. Модерен поедноставен дизајн, совршено се вклопува во секој трем или двор поставување4. Челична рамка со висока јачина со убаво изработени плетени јажиња, за надворешна употреба на сите временски услови5. Калено стакло маса врвот, години на долготрајни употребиспецификации : 1. Материјал : Јп Плетен & Челична Рамка & Калено Стакло Маса Топ2. Боја : Сив3. Димензии на столот : (29,53 х 25 х 34,25) " / (75 х 63,5 х 87)см (Л х ш х)4. Димензии на табелата : (19,25 х 20)" / (48,9 х 50,8)см (Диа. х) 5. Тежина : 34,39 фунти / 15,6 кг. Вклучени : . Пакетот Вклучува : 2 x Столици1 x Страна Табела1 x Калено Стакло Маса Топ1 x Сет На Фитинзи1 x Упатство За Употреба Модерен симплистички дизајн, совршено се вклопува во секој трем или двор. Овални столици во стилот на акапулко со highономски закривени високи грбови. Челична рамка со висока јачина со убаво изработени плетени јажиња, за надворешна употреба на сите временски услови. Се состои од две удобни фотелји и кружна странична маса. Калено стакло маса врвот, години на долготрајна употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Уживајте во вкусот на 100% овошен сок со Сочен Сок Од Бобинки Сладоста во овој сок без додаден шеќер доаѓа

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Организирајте се и додадете визуелно влијание врз училишниот прибор, канцелариските датотеки и предме�

DFC 5000 Напредни Влошки За Сопирачките Ниска Метална Динамика 1552124000 DFC 5000 Напредни Влошки За Сопирачките

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Тежина Капацитет( фунти) : 300 2 Висина На Седиштето : 19.5" 3 Ширина На Седиштето : 19.75...

ОПИС На ПРОИЗВОДОТ Создадете мазен, рамномерен тен што го посакувате со вистинска целосна покриеност...

Визари Машки Сантос Мц Фудбалски Чевли изнесете го најдоброто во вас, без разлика дали сте почетник или

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Големина : големината на секој приврзок за круг е 1,8 см х 1,8 см (), а должината на ланецот е 19 см (7,5 инчи)Клас

Хсц ХемпденСиднеј Колеџ Тигри Тато Руно Дуксери Дуксери Канелени Средниовие Дуксери Од Руно Од Колеџ г�

Дополнете го вашето возење со нашите знамиња за автомобили монтирани на бел пластичен персонал со држа�

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за осве

Оваа Даска За Сурфање Веслање Ѕидна Уметност Од Борово дрво е ликовно печатење СО ув мастило НА природн�

Овој продолжен животен топчест спој е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост...

Женска Кожна Беретка Капа, Врвка За Влечење Тркалезна Тенка Обична Капа За Заштита На Пролетнатаumn Функ�

Scroll