Ново
Уметнички ткајачи Eagean Tribal Area reg, камила, 7'10 7'10

Уметнички ткајачи Eagean Tribal Area reg, камила, 7'10 7'10

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3104.00

Дизајнот на колекцијата Елизабета е глобален и разноврсен. Ова боемско парче е стилско и исто така пријатно. Овој килим може да се користи на места со висок сообраќај, како што се дневни соби, канцеларии и ходници. Надворешен килим може да помогне да се додаде завршен допир во вашата забавна област, најдобро одговара за покриен двор или трем. Бидејќи се лесни за чистење и издржливо, овие килими се совршени за домови со домашни миленици или мали деца и лесно можат да се транзитираат за употреба во домот. Елизабета е направена со здрав и отпорен на дамки полипропилен за трајна издржливост и е исто така пријателски за деца и миленичиња безбедни. Машина ткаени во Турција, овие килими се крајна комбинација на практични и стилски. Исчистете со употреба на сапун само со вода. Се препорачува употреба на подлога за килим на отворено. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните својства

Избор на купувачот

Пар сандали на Викторија К во модерен пом пом во предниот дел со странична тока, нуди комбинација на удо�

Жени Слаби Фармерки Со Тексас Со Молив Истегнете Тенки Фитнес Панталони Опис : специјален дизајн на зан�

Трендинг сега : Теди мечка стил! Додадете симпатична и пријатна слој на вашиот изглед без граници, Теди К

Уметник : Дејвид Лојд Гловербјект : Флоралстајл : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно

Уметник : Cora Nielesubject : Architecture Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Репродукции со

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Се сеќавате дека се жалите за вашет�

Рачно изработени со сплит бамбус летс и сатеен ткаенина со традиционална рачно насликана акрилна уметн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Барате најудобен градник досега? Плодот на памукот за удобност на Comfort Comfort Comfort Comfort 2 е дизајниран со лес

Додадете малку забава и боја во собата на детето со оваа банка за свинче од ајкула Изработено е од облик�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Уметник : Мелиса Вангсубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобви�

Време е да се опуштите стил на бод! Овие панталони за пијама џогер за жени, со влечење на половината и ел�

Женски ВВратот Копче Без Ракави Резервоарот Врвот Солидна Краток Резервоарот Врвот TShirt Features : 1.It израбо

72" ракав : 64см / 25.43" Рамо : 40см / 15.Do не белило.50" ракав : 66см / 25.80" должина : 75см / 29.02" должина : 73см / 28.Најдобрит

Што се случува кога комбинирате обувки за обични и облечени мажи? Одговор : Хибридни чевли со фустани со

Чорапите за глуждови за глуждот на возрасните за возрасни жени имаат лесна ткаенина за дишење на мрежи �

Совршен женски врв што може да ви го погледне од ден на ноќ, без граници плус големина ткаени нивоа на вр�

Специјално преполнети јоргани користат решеткана шема за да создадат тридимензионална решетка тексту�

Запознајте шума полна со меки нови пријатели! Секој со свои личности и многу меки опашки...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Од подигање игри до патување топка, а 1 машки француски тери шорцеви ќе ви помогнат да достигнете друго н

CUSTOMIZABLE BOARDS : Build and customize 3 complete mini skateboards any way you want with decks, wheels, stickers, алатка и повеќе Постојат еден тон техно�

Хидрауличната програма За Сопирачки На Централните Делови е најкомплетната и најсовремена во индустри

Scroll