Ново
Umитај Жените Мода Секојдневен Печатење Лабава Удобно Блузи Маица Блуза

Umитај Жените Мода Секојдневен Печатење Лабава Удобно Блузи Маица Блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

68"Length : 69cm/27.28"Length : 65cm/25. Содржина на пакетот : 1 Х женски Врвови информации За Производот : Сезона : Лето Пролет Aut Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, опсег На Обични Грешки 1-3cm Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.48" должина : 67см/26. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима.87"Length : 70cm/27.28" Должина : 65см/25.94" рамо : 46см/18.94"Shoulder : 46cm/18.32"Sleeve : 18cm/7.50" ракав : 19.32" Ракав : 18см/7.88"Shoulder : 48cm/18.17"Size : XXLBust : 114cm/44.Жените Мода Секојдневен Печатење Лабава Удобно Блузи Маица Блузакаракарактеристики : Que Материјал : Мека И Удобна Fusture Карактеристики : Кратки Ракави ,мека, еластична, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост. ?Инструкции за перење : машинско перење, препорачајте со торба за перење / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.80"Size : MBust : 98cm/38.38"големина : xl биста : 110см/43.31"Shoulder : 47cm/18.72" Ракав : 18.38"Size : XLBust : 110cm/43.01"Shoulder : 44cm/17. ?Карактеристика : летен врв, цветни печатени / ленти, еластична лента на врвот, течен полите, летни блузи, плус големина, секојдневен стил, симпатична и секси, чадена цевка врвот.58"Shoulder : 45cm/17. ?Прилика : Уникатни Обични Еластични Врвови со кратки ракави се погодни за секојдневна, плажа, забава, состанок, дневно, клуб, коктел, секојдневна облека итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима.80" Ракав : 24см / 9.06"

Женски Обичен Контраст Боја Краток ракав Врвот Пуловер Sweatshir Карактеристики : 1.It изработен е од високок�

Женска Мода Обична Еднобојна Маица Без Прерамки Со Кратки Ракави на Вратот ве Молиме проверете ја табел

Женски Цврст Градник Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека Карактеристики : 1.Ст

Woman Spring Summerl Summerl Coly Color Frenulum Leisure Shorte Rell Road Reck Sumpsuitfeatures : 1 gaecuw—џемпери за жени кои се обичнинашите скокови

Жени Пролет Мода Лента Лабава Печатени Крпеница Блуза Блузи Пуловер Карактеристики : 1.Бојата е убава и �

Што добивате : 1 Х Комбинезон+1*табела со големина на појас : Големина : S Биста : 86cm / 33.9" Рамо : 39cm / 15.3" Должи�

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја н�

Содржина на пакетот : 1x комбинезон Големина шема : Големина : L Биста : 86cm / 33.86 "Половината : 80cm / 31.50" Должина

Од деца до постари лица, можете да најдете облека што ви одговара ВО СЕЛОНЕ.(Политика за пензионирање : в�

Се чувствуваат Добро Да Се Носат За Дружење ДенЗаНоќ.20"Hip : 102cm / 40.52"Size : XXXXL: 16 UK : 20 EU : 46 Waist : 89cm / 35.55"M6103664cm / 25.

24"Shoulder : 49cm / 19 Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации �

?Овие женски блузи се многу трендовски и слатки, погодни за работа,канцеларија,забава,секојдневен или с�

Проширен дизајн на ременот за рамо, беспрекорна странична ткаенина, удобна за носење, мрежеста ткаенина

Оваа женска панталона широка нога може лесно да се совпадне и облече, погодна за речиси сите секојдневн�

Прилики : Стилските основни комбинезони погодни за разни прилики, одлично за секојдневно носење, дом, ул

€Ocassion_еластичен едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична об

Женски Кратки Ракави Сончоглед Печатење Обични Врвови Пуловер Блуза Маица ве Молиме проверете Ја Табел

?【Погоден За јога, трчање,фитнес, Пилатес, губење на тежината, спортови на отворено итн Доколку сакате п�

80"Size : XXXLWaist : 80cm / 31.19"Size : XXXXLWaist : 86cm / 33.Дизајн и Стил : Дводелни Облеки / Комплети За Одмор / Врвови Со Пулов�

Topивотни модни лабави случајни копчиња со цврсто ракав Неправилни тестови на кошула : Материјали : ткаен

Scroll