Ново
Уникатни поволни цени меки меки бушави фау крзно ќебе, близнак, сива боја

Уникатни поволни цени меки меки бушави фау крзно ќебе, близнак, сива боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 959.84

Ова луксузно меко фрлање со крзно од крзно е совршено вашиот кревет, троседот или околу домот, чувајте се топло под оние студени зимски ноќи во вашиот дом. Нашите ќебиња исто така може да се користат додека патувате во автомобили и возови долго време, па дури може да се користат додека кампуваат за да ве одржат дополнително топло во вашиот шатор. Луксузните фрлања со долги купови доаѓаат во атрактивна амбалажа со врзана околу неа, што го прави совршен подарок или подарок за Божиќ, родендени и други специјални прилики. Машинско миење на нежен циклус со ладна вода, суво суво на многу ниска температура, има неколку машини за миење и убаво суво; нашите производи може да имаат плови коса на површината на производот. Ова е нормален феномен, но нема да се пролее по нормалното миење на машината. Семорот може да го добие вашето kindубезно разбирање. Содржина на потеклото : Увоз на фабрики Содржина : 100% полиестер уникатни поволни цени меки меки бушави faux крзно ќебе, близнак, сива завршена со фаукс крзно крзно Лице и руно обратно. Големина на ќебето : Фрли - 50 "x 60", близнак - 60 "x 77". Меко и топло. Дома. Се чувствува лесен и удобно. Машинско миење на нежен циклус со ладна вода. Содржина на пакетот : 1 x Faux Fur Flowth. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : мека, мазна, сјај, топло, преносно [Декоративен акцент] : Симпатичниот дизајн на пеперут�

Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони.Лесна нега : от

Домашната Суштина Мила 100 Проценти Памучно Тафтувано Фрлање ќебе обезбедува луксузен додаток на вашиот

Среќен Татковци Ден Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен Форма

Среќен Мајки Ден Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен...

Оваа Модерна Теми тарек фрли ќебе е дише и супер мека природна убавина Можете да ја почувствувате мекос�

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад.Машина за перење и брзо се суши.Погоден за д

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

Опуштете се во удобност додека го покажувате вашиот дух на тигрите на Климсон со овој пријатна 50 '' x 60 '' к

Цртан Филм Замрзнати Елса Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен.

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност со ова супер меко зачудувачко фрлање / ќебе за фрла

Lnwh Ќебето е направено од 100% висококвалитетен фланелен против пилинг, кој е против пилинг, против брчки, �

Фрли Ќебе Клементин Гранчиња Сребро Мудрец Цвеќиња Лисја Цитрус 48 х 70инур супер мек и луксузно големина

Разубавете го вашиот дом со едноставно маргаритка 30 "x 40 " Браун животински ленти фрли ќебе од нашата кол�

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад Машина за перење и брзо се суши Погоден за д

Спецификации : Подготвен за удобна, издржлива топлина во студените ноќи Супер мекото ќебе за фрлање мож

Среќен ден на денот на татковците Што има во пакетот : 1 x ќебе Посебна карактеристика : лесна Стил : модер�

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Scroll