Ново
Универзални Чудовишта Завиткани Унисе Маица За Возрасни За Мажи И Жени

Универзални Чудовишта Завиткани Унисе Маица За Возрасни За Мажи И Жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Универзални Чудовишта Завиткани Унисекс Маица За Возрасни За Мажи И Жени ВАШАТА НОВА ОМИЛЕНА СЕКОЈДНЕВНА МАШКА МАИЧКА : носталгичните слики се среќаваат со суперсофт памук во графичката маичка за сите сезони што ја чекаше вашиот плакар. Прикажувајќи стандардно вклопување, ребрести деколте на екипажот и права линија на полите, нашата машка маичка со кратки ракави беше направена за целодневно носење. Дизајниран да оди на далечина, овој главен плакар за долго носење е дизајниран за часови удобност што дише. КЛАСИЧЕН И ПРИЈАТЕН : Издржливост направено правилно. Одликувајќи се со засилено шиење со двојна игла на вратот и полите и висококвалитетна изработка на памук од 5 мл, нашата класична машка маица е студ на следното ниво. Облечете го во теретана со оние скршени потења или обложете го на состанок ноќ со вашите најдобри фармерки-те покривме. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Дизајниран да трае, нашиот врвен врв е изработен од 100% памук однапред за удобност и издржливост што дише. Нема високи упатства за нега на одржување овде. Само фрлете ја оваа мала убавица во машината за перење на студ и превртете ја или закачете ја на суво. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : 100% автентичноста е нашата врска. Овој уникатен дизајн е создаден од нашиот талентиран внатрешен тим графичари и печатен во САД. Не прифаќајте замени. ОДЛИЧНО ЗА ДАВАЊЕ : Супер Вентилатор. Сите имаме еден и сепак ги сакаме. Од твојата најдобра, до бариста која знае дека е "ти", а не "јас", еве го совршениот подарок за тој тешко купен-за-веројатно-ќе умреш-за другар. Роденден, Денот На Таткото, Божиќ, Денот на Вљубените. Готово. Добредојден си.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Comfort Soft® памук ; шиење со двојна игла низ целиот; покриен врат со рамна јака ; етикета за вратот без озн�

Сезона : Лето Пол : Мажи Материјал : Полиестер Декорација : Печати Должина на облека : Редовна Должина на р

4.5 мл., претходно намалена 100% мека вртена памучна коларета со лента со рамо до рамо со митралезни ракави �

3.2 мл., претходно намален 100% памук што се врти со прстен, 40 синглови; конструкција На Страничен спој; лент�

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Рамо : 44см / 17,32" Ракав : 57см / 22,44" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 114см / 44,8

Професионално вез во САД! Нашиот испробан и вистински камионџија е дефиниција за кралското семејство н�

39"должина : 74cm / 29.96"должина : 82см / 32 Не користете омекнувачи.13"големина : xlbust : 124cm / 48.97"должина на ракавот : 3

Ова е најквалитетна, официјално лиценцирана стока за попкултура на располагање! Машинско перење ладно �

http : / / 104.201.9.133 / Uk1 Ud ERVYWl Ge Hh KT25 LZHVCY2d2 Sj RIe XQv R0 FNKzc4b E94amsz RVB4 Zz VFQmh VZm Yz Wm5x WUVj OTQ1c1 ZZWnp Ocm82 Nnl KZVFJPQ.јпг Менс Моден Биз�

5.2 мл., претходно намален 50 / 50 памук / полиестермеден со до 5% рециклиран полиестер од пластично лепење од

Голдендудл Куче Мамо Маица Инктастик Голдендудл Куче Мајка Возрасна Маица Машки Атлетик ХЕДЕР ХЛ.5.0 мл.,

Сакам Палачинки со Симпатична Магацинот На Палачинки Маица Inktastic Сакам Палачинки Со Симпатична Магацин

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Големина : XL Биста : 103cm / 40.55" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 24cm / 9.45" Должина : 70cm / 27.56" Големина : XXL Биста : 107cm / 42.13" Рам�

Очекувајте трајна издржливост со оваа 100% памучна, унисекс маица за возрасни; нашите дизајни се отпечате

4.3 мл., прешкртан 100% чешлан памук со прстен; 30 синглови; Хедери60 / 40 поли / чешлан памук со прстен; Хедер Гре

Не можете да погрешите со Оваа Темно Сина 3д Машка КоцкаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил �

Scroll