Ново
Униз Електричен Носен Нос Тример За Коса Машинка Уво Чешлање На Веѓите

Униз Електричен Носен Нос Тример За Коса Машинка Уво Чешлање На Веѓите

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Спецификации : Изработен од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење на професионален личен брич, одличен придружник за патување со дизајн со мала тежина, хипоалергичен и нерѓосувачки челик систем на сечилото на сечилото за ефикасно средување на нашите обраснати влакна на носот и увото, Моторот обезбедува Брзо И безболно движење Вклучен пакет : 1*главен мотор2* четка3*Упатство За Употреба Унисекс Електричен Тример За Коса За Нос клипер уво веѓа чешлање.

Главните својства

Избор на купувачот

18 каратно позлатен, нерѓосувачки електричен брич за жени е во форма на цевка кармин за дискретно отстра�

Отстранете ја таа несакана коса од носот и ушите со Тример За Коса Со Сини Камења И Уши Сметајте го ова з�

Glassономски Дизајн Стакло Чешлање Отстранувач На Влакна инструмент за отстранување на влакна во Домаќин

Scroll