Ново
Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252

Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна јамка за банџи од десната страна. Има половината за влечење со прицврстувач и целосно функционална летачка патент. Двојно шевовите на иглата и шевовите на коленото обезбедуваат овие панталони да работат напорно како и вие. 54% Рејон/44% полиестер/2% спандекс Нашата крајна ткаенина Твил ткаени ткаенини со мекост слична на свила и суптилна двонасочна истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што последно мијат по миењето . 6 џебови : 2 џебови за инсем, 2 џебови за лепенка и 1 страничен товар со поделба на инструменти. Двонасочно истегнување на удобноста. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. 18 "директно нозе. Влечењето на половината со целосно функционална летачка патент. Јамки за појас, внатрешно отпорно на лизгање.

Главните својства

Избор на купувачот

Направете изјава во овој врвен врв со меко заоблено деколте и ново дизајнирана прилагодена линија на по

Издржливост и вредност, победничка комбинација Scrubzone Landau Scrubs се изградени толку тешки што ги поминуваат

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна ја�

◇ Елементот на дизајнотткаенината драпети добро со два предни џебови, предни шевови на принцезата, зад�

Ново лансираниот, историски инспириран, медицински чистач на Мерилин Монро, се создаваат со најголема г

Scroll