Ново
Урбани Спортови Вистински Безжични Слушалки 5. ИП Водоотпорни Слушалки За Контрола На Допир Со Слушалки За Микрофон Во Уво Длабоко Бас Вградени Слушалки За Микрофо

Урбани Спортови Вистински Безжични Слушалки 5. ИП Водоотпорни Слушалки За Контрола На Допир Со Слушалки За Микрофон Во Уво Длабоко

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 415.20

0-Стабилна Врска Пренесува без загуби висококвалитетен звук со мала латентност и нуди проширен опсег со помалку звучни капки.Најновата Bluetooth 5. Изолација На Бучава Со Длабок Бас. Останете безбедно во ушите. * долго траење на батеријата : до 25 часа по полнење со вклучената кутија за полнење, плус уште 2 часа со 15-минутно брзо полнење во движење. 15 Минути Полнење за 2 часа Музика Само 15 минути полнење ве подготвува за целосно 2 часа слушање, брзо наполнете ги слушалките додека вградените магнети ги држат слушалките на место. Ergономските Уши за Прилагодливи Fitономски уши го растураат притисокот и обезбедуваат удобност при носење.

Главните својства

Избор на купувачот

Без разлика дали одите на секојдневен ден или ноќ во градот, овие трендовски шорцеви ќе го подигнат ваши

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Божиќни Перници Покриваат Декор Куќиште За Перница Софа Капак за Фрлање Перница 1pcfeartes : нов материјал : �

Подгответе се за кревет со леснотија во овие стилски девојки со 3 парчиња пижами од правда! Вклучено во с

✿ Подарок за спонзори за потврда и подарок за накит Овој деликатен ѓердан за спонзори за потврда се кар�

Совршен сет за активна облека за вашето мало момче! Доаѓа со долга ракав француски џемпер на Тери Пулове

Дозволете им на вашите деца да ви се придружат и додека навиваат за вашата омилена репрезентација...

Материјалот е челик и мика.Карактеристики : Конструиран од челик изработен во Соединетите Држави Бара (4

Активните шорцеви на Расел се врвен избор за следниот тренинг Удобните одлики за вклопување и перформа�

Без напор и разноврсен, постигнете силен главен дел за гардеробата на вашето мало со овие деца тешки хел

Scroll