Ново
Урбани Улични Пупки Про Вистински Блутут Безжични Слушалки За Архос Смисла Со Активно Поништување На Бучавата Црно

Урбани Улични Пупки Про Вистински Блутут Безжични Слушалки За Архос Смисла Со Активно Поништување На Бучавата Црно

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Црна Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со активно откажување на бучавата . Вградениот микрофон го олеснува вклучувањето во разговори при одење, трчање, купување намирници или која било друга задача каде што ви требаат двете раце слободни и отплеткани со жици. Совршено одговара за сите телефони кои поддржуваат bluetooth. Вклучена е кутија за безжично полнење која делува и како заштитна футрола и како енергетска банка за да им дадете дополнителен сок на вашите безжични пупки доколку се потрошат батериите. Опремени со најсовремени батерии кои ви даваат часови и часови слушање музика без да се грижите за полнење кога сте во движење. со урбанкс 90 дена Гаранција За враќање На Парите, без поставени прашања, не мора да се грижите дали ќе го направите вистинскиот избор. само пробај. брза и едноставна испорака. Американска верзија со локална гаранција. Одлична Ела за Вашиот Archos Sence 50x ЗА ЕВРОПА ЗВУК ШТО СЕ ТРЕСЕ : Фино подесениот звучник од 12mm и подобрениот тон на басот пуштаат сѐ во звук со квалитет на студиото. Одлично Одговара за Вашиот Архос Смисла 50х. НОВ СТИЛ, НОВ ЗВУК : еднакви делови слушалки и уши, Галакси Пупки Про доаѓаат во 3 бои што ќе сакате да ги лулате цел ден. ОДВЛЕКУВАЊЕ НА ВНИМАНИЕТО : вклучете Активно откажување На бучавата за да ја блокирате бучавата во позадина во авион, воз или автобус. ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА : Долготрајно траење на батеријата1 со куќиште што се удвојува како безжичен полнач. 19 Часа слушање музика. 4,5 часа континуирано време за разговор. 1 час за целосно полнење на слушалките до 100% .

Главните својства

Избор на купувачот

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Бела Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

Адесо Xtream H2 има Bluetooth 3.0 безжична технологија со преклоплив и пренослив дизајн на слушалки што добро скл�

Прецизно прилагоден секој детал за да се постигне совршена рамнотежа На Контрола На Допир Со бас, Среде�

Вклучен е пакет за микрофон за поништување бум : 1 x UXM97 Bluetooth Слушалки 1 * Кабел За Полнење 1 * Прирачник За К

Секој разговор е јасен Со Канцеларијата На Сави 8200 и UC сериски слушалкисо врвен квалитет безжичен дект �

Nwefjiknl Bluetooth Слушалки Колку Повеќе Купувате, Толку Е Подобар Договорот Божиќни Украси Пред Божиќни Украс�

Слушалките за НАДуво dect обезбедуваат продуктивност без раце, едноставна инсталација на приклучок и раз

Безжични Слушалки, Bluetooth Слушалки,Слушалки Безжични Bluetooth Бучава Откажување, Слушалки Безжичен Bluetooth, Сл

2Во1 Автомобил Полнач Супер Брзо Полнење Мултифункционален Безжичен Шум Поништување Bluetooth Слушалки Спе�

Само Пробај Вклучена Е Кутија За Безжично Полнење Која Делува И Како Заштитна Футрола И Како Енергетска

Очила ПријателскиЖелка Плажа патентиран Pro Specs€ очила олеснување систем карактеристики двојна пена уш�

Откријте ја практичноста За Слушање Bluetooth со Безжични Слушалки за уво на Skullcandy Пакување до 6 часови на по

Спектра Здраво Кити КТ4700Слушалките за слушалки удобно се вклопуваат и остануваат во вашето уво со или б

5 Часовното максимално време на работа на батеријата ви помага да останете непожелни и да ја користите с

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Виолетова Боја, отпорна на Пот и временски услови, Одлични За трчање и

Одлично Одговара За Вашиот Лаптоп Опремен Со Bluetooth Без Раце : Аудио Контроли И За Одговарање На Телефонс�

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Виолетова Боја, отпорна на Пот и временски услови, Одлични За трчање и

Ослободете ги рацете Од паметниот телефон Контролирајте го телефонот или фаблетот додека жонглирате с�

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Ква

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Црна Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

* t Sports Дизајн : слушалките имаат уникатен безжичен дизајн кој не се заплеткува, дополнет со меки куки за �

Продолжението На Уличните Пупки Урбанкс е тука, носејќи неверојатен звук на сите Ќе го почувствуватеatа�

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Розова Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика

Plantronics HD Гласовна Јасност, Паметен Телефон Гласовна Контрола Англиски или шпански Сигнали Explorer 502 Контр�

Продолжението На Уличните Пупки Урбанкс е тука, носејќи неверојатен звук на сите Ќе го почувствуватеatа�

Scroll