Ново
Uspridefurniture Hazen 57,8 '' Velvet Square Arm Loveseate, беж

Uspridefurniture Hazen 57,8 '' Velvet Square Arm Loveseate, беж

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Класичниот дизајн му дава на оваа дрвена рамка loveубовно седиште кое има карактеристичен изглед што ја воздигнува вашата добро искривена колекција. Тоа се детали за врвот на копчето кои додаваат рафиниран допир на кој било простор, додека неговата рационализирана силуета и квадратни раце се спојуваат заедно за да направат модерен изглед. Се одликува со копче и задната перница и завршени нозе од дрво. Отстранливи перничиња за грб. Длабочина на седиштето : Стандард (21 "-28"). Висина на седиштето (инчи) : 18.11. Uspridefurniture Beige Square Arm Loveseat. Вклучени се две булстерски перници.

Главните својства

Избор на купувачот

Класичниот дизајн му дава на оваа дрвена рамка loveубовно седиште кое има карактеристичен изглед што ја в

Класичниот дизајн му дава на оваа дрвена рамка loveубовно седиште кое има карактеристичен изглед што ја в

Прекрасно стилизирани и свесно направени со употреба на материјали, прави добредојден додаток на кој б�

Scroll