Ново
Вандорен Бб Кларинет В. Трска Сила #4; Бо на 10

Вандорен Бб Кларинет В. Трска Сила 4; Бо на 10

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 879.84

Вандорен Бб Кларинет В. 12 Трска Сила #4; Кутија од 10 Подебела пета со подолга палета за повеќе вибрации. Длабок, богат звук со тело до нападот поради подебелиот врв што резултира со подолготрајни трски. Исто така достапни во други предности. Секоја трска запечатена во "Пакет За Проток" за да обезбеди свежина. Може да се купи во 10 пакет (ЦР1925).

Главните својства

Избор на купувачот

Рико Од Д ' Адарио трските се неповрзани и имаат потенок профил и празно Дизајнирани за леснотија на одг�

Scroll