Ново
Васери Жени Долг Фустан Со Боди Низок Крој Вратоврска Тесен Фустан Со Долги Ракави Пролетна Должина На Подот Вечерен Фустан За Забави

Васери Жени Долг Фустан Со Боди Низок Крој Вратоврска Тесен Фустан Со Долги Ракави Пролетна Должина На Подот Вечерен Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Материјал : Полиестер + Спандекс. Можете да го подарите на вашиот љубовник или девојка како подарок за роденден. 1 х Фустан. 65 пресврт : t26. МАТЕРИЈАЛ : фустаните За бодикон за жени се изработени од полиестер и спандекс, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. XLt Length : t156t Bust : t92 Tsleve Должина : t62t Hip : t96пресврт : t76. 63 t Bust : t33. ПОЈАВУВАЊЕ : тесниот фустан за жени може совршено да ја покаже вашата фигура кога се носи сам. Име : Женски Долг Бодикон Фустан. 22 Tsleve Должина : t24.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој прекрасен фустан со solft ponte со измамен полите е совршено издание на вашата гардероба Совршен фустан

Женски Фустани, Без Ракави Надвор Од Рамото Плисирани Обични Забави Пролет Лето Прашка Фустан ...

Женски Кратки Светки Фустан Долг Ракав Ревер Длабоко V Вратот Кошула Вечер Фустан Големина(см)tttttt s t Length

Спецификации : Пол : Женски Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен, Заводлив Шема : Цврста Боја Боја : Бе

Женски Шпагети Ремен Фустан Без Ракави Летен Цветен Принт Шлиц Партија Фустан За Коктел Ноќен Клуб Плаж

Без Грб Боди Мини Фустан Жени Секси Долг Ракав Желка Отсечени Половината Обвивка Фустан Партија Клуб Ул

Големина (инч)tttttt s t Length : t30 31 t Bust : t28 35 пресврт : t25 98 Мдолжина : т30, 71 тбуст : т29, 92 пресврт : т26, 77...

Трендови со придобивки Запознајте го вклопувањето и фустанот на Conder's Fit и Flare Fit е прекрасен Изгледот е р�

ПОВОД овој фустан одговара за враќање дома, матурска забава, вечерна коктел забава, свадбена забава, нат

Женски Возбудлив Мини Фустан, Симпатичен Цветен Принт Без Ракави Шпагети Ремен АЛинија Фустан Карактер

Женски Гроздобер Фустан Од АЛинија Прашка Без Ракави Цветна Чипка До Колена Елегантни Коктел Фустани...

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини Фустан За Лулашки За Жени

Womens Summer Dress : This womens summer casual dress is solid colors or floral, short puff sleeve, square neckalso can be dressed as offshoulder, pleated, high waist, long, backless, и о�

Женски Плетен Фустан, Долг Ракав Квадратен Врат Цврст Тенок Фит Есенски Коктел Фустан Долг Фустан...

Женски Прашка Фустан, Шпагети Ремени Vвратот Разбушавен Неправилни Тенок Одговара Летен Мини Фустан За

♥ Воведување на нашиот зачудувачки нов фустан што сигурно ќе ги сврти главите и да ве натера да се чувст

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Џи Џиајуе од Пазарот Џојбај.Женски Плетен Фуста

Женски Гроздобер Фустан Од АЛинија Прашка Без Ракави Цветна Чипка До Колена Елегантни Коктел Фустани...

Спецификација : Име : Женски Долг Бодикон Фустан Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина на ракавот : Без

Овој коктел фустан од девет Обезбедување е совршено откритие за вашите претстојни настани Селекцијата

Женски Фустан За Лизгање, Ремени За Шпагети Без Грб Врзана Тантела Крпеница Тенок Фит Летна Мини Фустан

Големина Може да го носите цел ден удобно ✦ccasion : Обичните фустани се погодни за гостин за венчавки, кокт

Спецификација Име на предметот : бодикон фустан Боја : црна, црвена, сина, вино црвена...

Женски Еднобојни Костими За Играње Врзан Оглавник Без Ракави Лабави Кратки Комбинезони Летни Секојдне�

Женски Летен Мини Фустан,Секојдневен Фустан Со Кружен Врат Без Ракави, Лабав Печатен Резервоар Каракте�

Совршено се спарува со станови или влечки за секојдневен изглед.Информации за производот : Сезона : Сите

Стилски Дизајн : трендовски миди фустан функција Повлечете Го Затворањето, VВратот, Тркалезно Деколте и�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД МСК и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги п�

Scroll