Ново
vbnergoie дами печати долг ракав мал цветен фустан темперамент половината тенок фит здолниште за замав жени црни фустани жени работни фустани деловно работење случајн

vbnergoie дами печати долг ракав мал цветен фустан темперамент половината тенок фит здолниште за замав жени црни фустани жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 574.08

Големина : S Bust : 82cm/32.28 '' Sleeve : 57cm/22.44 '' Должина : 126cm/49.61 '' 'Големина : M Bust : 86cm/33.86' 'ракав : 59cm/23.23' 'Должина : 127cm/50.00' 'Големина : Bust : 90cm/35.43 '' Sleeve : 61cm/24.02 '' Должина : 128cm/50.39 '' Големина : xl биста : 94cm/37.01 '' ракав : 63cm/24.80 '' Должина : 129cm/50.79 '' Големина : xxl bust : : 98cm/38,58 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 130cm/51.18 '' ’’ ’е женски печатење 3/4 ракав фустан Темпераментот половината половината на половината, тенок за вртење на производи за замав : Материјал лесна, ултра мека може да ве задржи топло цел ден Но, останете кул повод : Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Нега на облека : миење на рака / миење на рацете на ниска температура, не се бели, избегнувајте изложеност, виси да се исуши. Карактеристики : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обично удобно, и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Сезона : Летен пол : Womenенски пригода : Банкет, материјал за излегување : Полиестерска шема Тип : Цврст стил на боја : Боемска вклопување : одговара на дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, виси или се исуши она што го добивате : 1 п.п. женски фустан. Size Bust Sleeve Length XXL 98cm/38.58'' 65cm/25.59'' 130cm/51.18'' Size : XXL Bust : 98cm/38.58'' Sleeve : 65cm/25.59'' Length : 130cm/51.18'' Product information : Material Lightweight, Ултра меко може да ве задржи топло цел ден, но да останете кул повод : секојдневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улична облека, итн. виси да се исуши. Карактеристики : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичните ситни фустани за жени работат обични жени запрени линиски сатенски вечерен матурски фустан. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака . Големината е всушност премногу мала, се препорачува да купите големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Женскиот фустан е изработен од мек и дише полиестерски материјал карактеристика : Секојднев

Омилена личност девојка Направете да изгледате повеќе духовно Супер исклучителна и убава!...

Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна чанта, сигурно ќе изгледате совршено! Женски Фустани; Г

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Тип : Ками облекување категорија : Редовен стил на Слика : тип На Студиски Модел : Апстрактен Стил : Задебе

Одговор : Всушност Тоа не е така Како што беше кажано, многу добро го спакував со торба за облека Материј�

Опис : Материјал : Мрежа Боја : Розова Пол : Девојка Модел Тип : Цвеќе Одговара : Одговара точно на големина

Алинија фустан големина на располагање S, M, L, XL, XXL, XXXL (4, 6, 8, 10, 12), достапни се повеќе бои (цветен принт, печ�

Опис На производот Главен Материјал : Полиестер,Спандекспопуларен Елемент : Печатење,Маскирна Пригода :

Женска забава фустан нега и услуга : перење машина за перење алишта / благо миење на рацете со ладна вода

Жените Мода Повик Ретро Леопард Печати Краток Ракав Круг Вратот Лабава Фустанкарактеристики : 1.Каракте

Ве молиме Внесете Ја Нашата Продавница За Да Изберете Повеќе Летна Облека летни блузи,кошула за пижами,

Стил : Слатка Јака : Висока јака Должина на ракавот : Долг ракав Тип ракав : Кошула ракав Шема : Цврста боја

42 t Bust : t40 16 tsleve : t25 Може да има отстапување од 12 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенин�

Женски секси оглавник без ракави фустан Без Грб Со печатење На Американско знаме dress Features : 1.It изработен

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Нашата продавница има многу изненадувања подготвени за вас

65"Length : 91cm / 35 : XXLarge : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 100cm / 39.50 "Должина : 89cm / 35 : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm / 33.73" Половината : 84cm / 33.Же

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.55 '' Полови : 84cm / 33 Голе�

Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден Боите може да бидат малку различни во зависност од пос�

40 "Половината : 90см / 35.43" Колк : 101см / 39.37" Колк : 111см / 43 женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен

Женски Секојдневен Фустан, Шарени Надвор Рамо Краток Ракав Едноделен Опис : Висококвалитетен материјал

Scroll