Ново
Veiled Rouge - # или Orangerie од Shiseido за жени - 0. Оз кармин

Veiled Rouge - или Orangerie од Shiseido за жени - 0. Оз кармин

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 223.20

Долго носење навлажнувачки кармин со отпорна на трансфер, која останува ставена на прекрасни усни во текот на целиот ден. Боја на брави, сјај и влага на своето место. Создава беспрекорна, долготрајна боја. Комплексот за влага спречува дехидрација. Долго носење навлажнувачки кармин со отпорна на трансфер, која останува ставена на прекрасни усни во текот на целиот ден.

Главните својства

Избор на купувачот

Кармин : кармините што даваат задебелена, целосна покриеност, заситена боја со едно лизгање со сјајна з�

Оваа кремаста боја на усни со целосна покриеност обезбедува интензивна хидратација со задебелен, долго

Овој кармин обезбедува траен навлажнувачки сјај во водена текстура Формулата се лизга за лесна примена

Комплиментирајте ги усните со овој шампанско, сочен, долготраен кармин Мешано со восок од пчели, витами�

Ова е ограничена колекција на гламурозни, хидратантни бои за усни во мат, крем и метални завршетоци, со п

Кармин : овој џамбо молив е преполн со пигмент и работи исто како кармин и лагер за усни заедно во едно У�

Инспирирана од најсовремената Мода На пистата Диор, оваа хидратантна и обемна формула ги облекува усни�

Кармин : овој гол кармин се лизга како путер и обезбедува средно, градежно покривање на усните со богата

Beautyspacenk од Тери експерт за усни долготраен мат кармин, N7 Gipsy Wine, е инспириран од постојано примамливиот п�

Еден Јунајтед е мултипридобивка, севоедно третман и спреј за заштита од топлина за коса...

Луксузен кармин со чиста завршница Овој кармин доаѓа во широк спектар на нијанси, од ултра голи до софис

Нежно отстранете ги нечистотиите од затнувањето на фоликулите за веднаш да ја направите косата да изгл�

Кармин : овој кармин се внесува во масло за да дава заводлива боја и висок сјај додека ги хидрирате усни�

Ова е ограничена колекција на гламурозни, хидратантни бои за усни во мат, крем и метални завршетоци, со п

Кармин : бојата создаде приспособете ја забавната и смела боја на усните со состојки добри за вас кои по

Сјај Автоматска Хидратантна Усна Шин е раскошен хидратантен и долготраен кармин Содржи сензорни масла

Кристијан Диор Руж Диор Мода Боја Сладострасна НегаРиалто0.12 Мл Оживејте ги усните со овој полн кармин...

Ние ја редефинираме здравата убавина за да испорачаме квалитетни перформанси и корисни состојки за да �

Тоа е иновативен, бестежински, мат течен пигмент за усни со ултрафлексибилно, трајно абење Прилагоденио

Без напор шик и универзално ласкаво, ова е колекција за голите опседнати и нијансите што влегуваат во пр

Scroll