Ново
Вендунид Канцеларија И Занает И Канцелариски Лакови Различни Форми Божиќ ЗА Самостојни Разбои Во Венец Рачно Изработена ДОМАШНА Вратоврска Бела

Вендунид Канцеларија И Занает И Канцелариски Лакови Различни Форми Божиќ ЗА Самостојни Разбои Во Венец Рачно Изработена ДОМАШНА

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Лак во само 3 чекори! Има многу лесен и лесен за чување! Совршен за Сите Прилики! Рачно изработен лак не е само совршен топер за пакувања, туку исто така ќе ги стави завршните работи на различни рачно изработени украси за одмор, КАКО Божиќен Венец САМ или празнична празнична венец. Врзете Го Јазолот Повлечете го лакот нагоре и повлечете го низ централниот отвор, ослободете го лакот од долниот отвор и врзете заедно за да го формирате јазолот. Навој на лак преку вашиот склопот на врвот слот.

Главните својства

Избор на купувачот

опис : 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Вештачко крзно Боја : како што покажуваат Должина1, 5м...

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети �

Користете како лакови за коса, додадете ги лентите за глава, клипови со алигатор и многу повеќе Сет од 2 л

Џем Хартија И Плик Мат Лента Обложена Со Хартија е совршена за додавање боја и текстура на сите ваши идн�

За оние подароци со средна големина на кои им треба дополнителен поттик на разубавување, овие лакови за

Опис : 1 Материјал : собирање крпа / лен2 Големина на производот : 2419СМ3 Нето тежина : 0 02КГ4 Пакување : ОПП т�

Reliant Ribbon Red Dupioni сјај полка точка лента е најлесниот начин да попрскате повеќе забава во вашите подароци,

Џем Хартија Тиркизна Цврста Сатенска Жична Рабна Лента ќе ги направи вашите завиткани подароци нависти

Оваа луксузна лента има мазна, сјајна завршница од двете страни,па оттука и името"двојно лице"...

Scroll