Ново
Вежба за фитнес вежби за јога, прилагодлива тока на Д -прстен за истегнување, флексибилност и физикална терапија -

Вежба за фитнес вежби за јога, прилагодлива тока на Д -прстен за истегнување, флексибилност и физикална терапија -

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Мекиот и здрав памучен материјал, не се трие грубо, ги заштитува рацете од повреди, екстремно издржливи и нема да ја скрши или изгуби својата форма . Обезбедете корисна помош за поддршка, усогласување и држење на телото. Металните токи со прстенести прстени можат да се прилагодат и да се обезбедат зашеметно за разни пози и усогласувања. Придобивки од користењето на каишот за јога Reehut  Најдобри за почетници.  Подготовка за напредни пози. Преклопете го лабавиот крај назад на себе, затегнете се на посакуваната големина на јамката .

Главните својства

Избор на купувачот

Продолжението на јогата за да го подигнете и да го продолжите дофатот Нашиот блок на Gaiam Yoga Essentials е лесен

Блокот за јога од јога Direct 3 "е идеален начин да уживате во дополнителна поддршка Неговата контурирана п�

Блокот за јога од јога Direct 3 "е идеален начин да уживате во дополнителна поддршка Неговата контурирана п�

Scroll