Ново
Виемилав Жени Летна Кошула Надвор Од Рамото Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Исклучен Рамо V Врвови На Вратот Ретро Етнички Стил Лабава Блуза

Виемилав Жени Летна Кошула Надвор Од Рамото Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Исклучен Рамо V Врвови На Вратот Ретро Етнички

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 Компјутер Жените блузиза табела : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 54cm/21.26" Должина : 53cm/20.87"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 54cm/21.26"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 55см/21.65"големина : xl биста : 104см/40.94" ракав : 57см/22.44" Должина : 56см/22.05"големина : xxl Биста : 108см/42.52" ракав : 58см/22.83" Должина : 57см/22.44" маици кошули за женски женски пуловер тенок маица со долги Ракави. Карактеристики : маици со кратки ракави со чипка, лежерни летни врвови со трендовски и елегантни што треба да бидат нов омилен главен плакар. Широки кошули. Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. ПОВОД : Добро За секојдневниот живот,Семејно Собирање, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посебни Прилики;Погоден за пролет,лето или aut, зима. Натпревар : Едноставната Основна Маичка Е Добра со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Исто така, може Да Ги Спарите Овие Секојдневни врвови под Јакна Во Зима. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба.

Главните својства

Избор на купувачот

П : дали чеша материјалот од врвовите од тантела? Дизајн : И главниот дел од врвовите е изработен од 100% по�

93" Ракав : 19cm / 7 Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнува

Печати Медицинска Сестра Униформи За Жени, Дишење Шарени Краток Ракав VВратот Плус Големина Кошули Маиц

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа...

11" должина : 72см / 28 Може Да Одговара Со Видови На Дно Како Шорцеви, Фармерки, Лабави Панталони И Здолништа

Како да одговараат на сите изгледаат добро Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одл�

Овој врвен декор на копчето му дава на канцелариското шик сосема ново значење : овој горниот декор на ко�

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Лабава Лежерна Шарена Карирана Кошула со Средна Должина копче Надо�

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

Големина : М Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 160см / 62 Се Што Сакаме Е Да Ви донес�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см / 42.52" Ракав : 40.5 см / 15.94" Должина : 67см / 26.38"Големина

Scroll