Ново
Вилтон Грин Путер Крем Замрзнување, 710-9870

Вилтон Грин Путер Крем Замрзнување, 710-9870

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 63.52

Можете да заштедите време во кујната кога користите Замрзнување На Вилтон Грин Путер 710-9870 за украсување на вашите колачи и други десерти. Со средна конзистентност, таа е идеална за граници на цевки, вители, ѕвезди и трева. Можете исто така непречено да го намачкате на колачиња и колачи. Една конзерва од готовиот крем за путер ќе покрие две колачи 8", 24 мазни ледени кекси или 10 мафини со вител за глазура. Користете го за да дизајнирате специјални пораки на вашите десерти. Со замрзнување На Путер од вилтон, можете да направите торта за практично секоја пригода од родендени до годишнини до забави за дипломирање. Вашиот десерт не само што ќе изгледа професионално, туку ќе има и вкусен вкус. Вилтон Грин Путер Крем Замрзнување 710-9870 е брз начин за замрзнување на вашите убаво направени колачи, колачиња и кекси. Вилтон Грин Путер Крем Замрзнување, 710-9870 : 16 мл конзерва зелена подготвена за употреба путер крем замрзнување. Замрзнувањето со путер од вилтон е направено од глазура со средна конзистентност која е совршена за цевки крем за путер е идеја за глазура граници, пишување и ѕвезди. 1 конзерва опфаќа две тркалезни колачи од 8 инчи, 24 мазни ледени колачи. Топ 10 кекси со класичен вител ОД 1м глазура. Подготвен за јадење и вкусен вкус . Создадете уникатни десерти кои ќе изгледаат како да доаѓаат од професионална пекара. Користете го ова со различни совети за метал вилтон (продадени одделно) за да создадете забавни и иновативни дизајни.

Главните својства

Избор на купувачот

Исцедете ги овие супер меки бавно растечки џамбоголемина 5 "фигури на пена! Откако ќе ве одберете, не мож�

Сребрена Орда Златна Ѕвезда Затајувачите се одлични тролови и совршени за летните месеци! Изработени о�

Оваа табла со нелиплинг со 12инчен X 18инчен нелип со агли на нелики со нечистотија е функционална, хигиен�

Големина : М Големина Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојднев�

Auto World 644112 1 : 64 Луксузни крстосувачи 1976 Cadillac Coupe Deville Limited Edition верзија А Карактеристики : Метално тело и ша�

Огледалото на вратата на ТИК изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...

Свесност За Српести Клетки Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави На Тиа Inktastic Српеста Свест Носам

Додадете малку сезонско расположение во вашиот велигденски декор со ова претходно украсено дрво има па

Овој меѓународен тренд на Fortnite Jim Mahfood Reach Wall постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметн�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Обетките се удобно обезбедени со затворање на пеперутки Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите

Сафавиех Ретро Колекција РЕТ28918012 Сива / Слонова Коска Тепих Ретро област килими проект неограничен ид�

МОТОЦИКЛ H4 9003 HB2 LED Сијалица ЗА Фарови 6000 LM 6500 K Hi / Lo Светлосна Светилка 35w Карактеристика : Прилагоден изв�

Од самиот почеток беше јасно дека Кристи ќе го направи својот белег на светот со четка за бојадисување...

Дизајнерската Куќа 580647 Кука за Наметка е лесна за инсталирање и држидо две наметки или крпи, држејќи ги �

Исполнет со надолу алтернативно влакно, овој утешител ќе биде ултра мек и кадифен, обезбедувајќи долгот

Засилете ја вашата есенска гардероба со циркус од флората на Сем Еделман Со забавни мешавини на материј

Овој прстен за родилни камења SL се одликува со голем центар со сина боја на тапин, кој се наоѓа со пернич�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Ставајќи флертни вртења на вашиот обичен стил, без граници на руно го одржува вашиот изглед свеж и стилс

Scroll