Ново
Вивобук 15-15. 6 FHD LED Backlit Дисплеј Бизнис Лаптоп

Вивобук 15-15. 6 FHD LED Backlit Дисплеј Бизнис Лаптоп

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 12784.00

Овој користен производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов, со ограничени на никакви знаци на абење. Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, инспекција и препакување. Производот доаѓа со 90-дневна гаранција процесор : AMD Ryzen 7 3700u 2.3 GHz Процесор (3 Gen, до 4 GHz, 4mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, Складирање : 2 TB SATA SSD (Солидна Состојба Диск)Меморија : 24 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА (8 GB Одборот + 16gb SO-DIMM)Графика : AMD RX Вега 10 Интегриран графика, оперативен систем : windows 10 pro-64connectionity : 802.11 AC wifi, Bluetooth 5.0, Камера : 720p Hd WEBCAMINPUT/Излез : Систем За Безбедност На Отпечатоци, ЦРНА ТАСТАТУРА Со Целосна ГОЛЕМИНА, ДИСПЛЕЈ : 15.6" full HD (1920x1080) 60hz 16 : 9 led дисплеи СО ПОЗАДИНСКО осветлување/СЛОТОВИ : , Usb 3.2 gen1, 2 usb 2.0, 1 hdmi, usb 3.2 ТИП-c GEN1, Micro sd Читач, Без Оптички диск, Слушалки/Микрофон Комбо jackbatery : 45w Напојување, 2-Ќелија 37 Whr BATTERYCOLOR : slate greyform/Стил : СТАНДАРДНИ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (WXLXH) : . Тежина : 3,7 фунти овој користен производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов, со ограничени на никакви знаци на абење. Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, инспекција и препакување. Производот доаѓа со 90-дневна гаранција. [(Надградено)] Печатот се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. 15.6 " Full HD (1920x1080) 60 HZ LED ДИСПЛЕЈ СО Позадинско Осветлување; 802.11 ac Wifi, bluetooth 5.0, 720p HD Веб Камера, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Тастатура,. [(Моќна Изведба СО Amd Ryzen 7 3700u Четири Јадро)] 3 Gen AMD Ryzen 7 3700u 2.3 GHz Процесор (до 4 GHz, 4mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми,); AMD RX Вега 10 Интегрирана Графика,. [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 24 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА (8 GB Одборот + 16gb SODIMM); 45w Напојување, 2-Ќелија 37 WHr Батерија; Чеша Сива Боја,. [(Огромно Складирање)] 2 TB SATA SSD; USB 3.2 Gen1, 2 USB 2.0, 1 HDMI, USB 3.2 Тип-C Gen1, Микро SD Читач, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок. Виндоус 10 Про-64.,.

Главните својства

Избор на купувачот

Уживајте во секојдневните активности со ОВОЈ ЛАПТОП КОМПЈУТЕР АСУС Тенок и лесен за максимална преносл

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Scroll