Ново
Вода торба со протек на ранец за трчање во велосипедизам пешачење за тркачки фестивал скијање скијање

Вода торба со протек на ранец за трчање во велосипедизам пешачење за тркачки фестивал скијање скијање

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 591.84

Опис. Овој пакет за хидратација има издржливост на воено одделение што ќе ја задржи содржината на вашиот ранец безбедна. Рефлективните ознаки и ленти на ранецот за да ги задржат возачите да бидат предупредувани наутро или навечер. Ова е без сомнение најдобриот пакет за хидратација за трчање, пешачење, возење велосипед или велосипедизам .. Карактеристики. - Боја : црна . - Материјал : најлон . - Големина : околу 32 x 8 x 47cm . - лесна и водоотпорна : супер лесен најлонски материјал го прави пакетот никогаш проток на воздух за да ве спречи да се прегрее, а удобно додека се возите или пешачите . - Голем капацитет и складирање : Совршено вклопувајте ги вашите најважни работи и ослободете ги рацете за да ги истражите . - Прилагодливи ленти за рамо и градите : Целосно прилагодливо рамените и лентите за градите го прават ранецот за хидратација Останете на место додека трчате и оставете крајно прилагодено вклопување за кој било тип на тело . - Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам! Лесен, и водоотпорен : Супер лесен најлонски материјал го прави пакетот никогаш Ослободете ги рацете за да истражите . Прилагодливи ленти за рамо и градите : Целосно прилагодливи ленти за рамо и градите го прават ранецот за хидратација да остане на место додека работи и да дозволи крајно прилагодено вклопување за кој било вид на тело . Топол совет : Почитуван купувач, поради осветлување Ефект, осветленост на мониторот, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : платно Големина : 18 "x12.5 " x7 " Опис : Одговараат 15.6 " лаптоп хром книга i Pad печатење платно за ком�

Материјал : полиестер Големина : 18 "x13 " x6 "Опис : 18 инчи Основен ранец со добар квалитет на ниска цена, глав�

Ранец за повлекување на повеќенаменски повлекување на East Sport, ранецот за повлекување на повеќенаменски

Пространа главна просторија за складирање и одделот за лаптоп го прават ранецот на троен џеб на Enissport Unis

Магичен начин да го започнат својот ден, овој златен боја на Енканто мини ранец се одликува со Мирабел и

Чудо нација дали сте маче ме 16 "ранец Ранецот мери 16 " Висока x 12 "широк x 5 " длабоко Ранецот е кадифен матер

Овој комплет за коцка со пакување со 6 парчиња вклучува 15,5 "голема коцка, 12 " средна коцка, 12 "мала коцка, 2 1

Материјал : полиестер Тврдост мекост Употреба : торба за пенкало, кутија за моливи, канцелариски материј

Иновативниот и разноврсен ранец на тркалање на W World Sundance има ракав за лаптоп во главниот оддел за да се о

Решението за секоја младина назад на училиште треба Овој младински ранец на CRCKT со 3 парчиња има сè што м�

Возбудете се повеќе отколку само да се вратите на училиште со овој прекрасен ранец поставен од училишни

Децата можат да уживаат да се подготвуваат за новата учебна година кога ќе го изберете овој ранец на ске

Мини торби пакува максимален стил со мини ранец на Jsport Jsport! Дизајнирано со ладни бои и две оддели соврше�

Shopkins d'lish крофна кадифна ранец изработен од 100% полиестер за издржливост, овој трендовски стил е одличен �

Спецификација : Главен материјал : Canvasapplicable Пол : Unisexpattern Тип : животински шема на пакетот Тип : мек грбови

Материјал : полиестер Големина : 19 "x14.5 " x8 " Опис : Светла материјал во боја со 2 безбедносни рефлексивни ле

Подгответе се за училиште во стил со троен џеб крпеница мировен ранец Дизајнот на модата на овој ранец н

Multipocket Dynamic Active Active Active Active Active, е совршена комбинација на стил и функција за вашите секојдневни потреби..

Ранецот J World Alex Canvas има прилагодлива лента за рамо, предниот џеб за комунални услуги и затворање на магн�

93 "Тежина на тежина : 0,38kg / 0,84lbsclorose : Zipper tseason : пролет, лето, есен, зима t toccasions : училиште, случајно, патување

повеќенаменски : овој вид на училишни торбички не се сомнева дека е совршен избор за на отворено активно

Scroll