Ново
Voguele Ladies Tee Halter вратот маица печатена маица забава Туника блуза случајна пулвер сива м

Voguele Ladies Tee Halter вратот маица печатена маица забава Туника блуза случајна пулвер сива м

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Fall Tunic Blouse, Women Halter Neck Printed Tops, Women Casual Cold Shoulder T Shirt,Long Sleeve Tee Pattern Type : Printed, Cold Shoulder, Halter Neck Color : Green, Black, Gray (Optional) Size : S , M, L, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5 XL(Follow the size chart to select please) Material : 95% Polyester 5% Cotton Neckline : Halter Neck Length : Hip Length Sleeve Length : Long Sleeve Season : Spring, Autumn,Fall,Winter, Прилики : Погодно за секојдневно носење, секојдневно, забава, плажа, улица, канцеларија, улица, одмор, одмор, патување, датира, работни места : 1. Ткаенина : 95% полиестер 5% памук, лесен, мек и удобно за носење. Да ви даде прекрасно искуство со носење.2. Дизајн : Различни графики за да изберете. Тоа е задолжителна блуза за вашата гардероба во пролет и лето! 3. Карактеристики : Womenените лабава вратоврска боја маичка, женски градиент зебра лента блуза, жени бои за боење на тунични врвови4. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа.5. Совршено е да се совпадне со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x Moimенска маица (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маици, врвови, кошула за блуза од есенска есен, основни врвови, маица со долг ракав. Материјал - 95% полиестер 5% памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Womenените лабави вклопуваат есенски врвови, блуза со маица со вратот, обични кошули со цветни печати со долг ракав, трендовски и шик . прилика - едноставен и дизајн на природата ги прави овие врвови совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење . Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Комо Блу ​​нуди секојдневна мода со трендовски пресврти Овој врв се одликува со деколте за раздвојува�

Да ви даде прекрасно искуство со носење Совршено да се совпаѓаат со слаби фармерки, тексас шорцеви, хела

Овие нови шорцеви и врвни комплети се совршени за романтични ноќи или само лежат дома Може да се носи ка�

Во еден шармантен обичен дизајн, кошулата со измамени детали и лабава вклопување може да се носи удобно

Овој врв е целата разноврсна елеганција со V вратот, дизајнот на туника во стилот на Хенли Уживајте во ра

Changeенски модна цврста боја со кратки ракави со кратки ракави на вратот на вратот Ве молиме, не само што г

Додадете убави цути во вашите летни ансамбли со овој цветен врв Додадете свежа, цветни земи во вашата ле

Овој врв на кратки ракави има шема за печатење, тркалезно деколте со детали за клучеви, детали за разотк�

Lee Ridersенски поларно руно врвот Во студените денови и студените ноќи, ќе сакате да поставите нешто што е п

Овој моден краток ракав Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен �

Овој моден краток ракав Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен �

Карактеристики на производот Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL ткаенина : материјал за мешавина од памук, дишење

Јака : ONecktop со врски со градник на земјоделски култури за жени тренингот Камизол за спиење боемска кошул

Loveубовта на Денот на жените за ден на вineубените, никогаш не минувајќи кратки ракави на екипажот на врат�

Женски врвови женски сончоглед печатени кратки врвови без ракави маици со блуза Ве молиме, не само упат�

24 '' Рамено : 46см / 18.27 '' Должина : 63,5cm / 25 【Карактеристики】 : 】енски моден секојдневен печатен печатење со

Должина : редовно.08 '' ракав : 20cm / 7.54 '' Sleeve : 20cm / 7 Најдобри подароци за семејство и пријатели Летни врвови п

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96cm / 37,80 '' Рамо : 44cm / 17.32 '' ракав : 17см / 6,69 '' Должина : 63cm / 24

Термичкиот врв на времето и Тру е прикажан во опуштено вклопување со без напор кул печатење за совршен с

Maseенски моден солидна боја на меурчиња со меурчиња со кратки ракави со кратки ракави Vвратот на врвови н

прилики : дневно / работа / канцеларија / коктел / ноќ надвор / клуб / забава / датум / датум / датум

Scroll