Ново
Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Делукс Боба Фет Акција Фигура

Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Делукс Боба Фет Акција Фигура

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Откако се сметаше за еден од најстрашните ловци на награди во галаксијата, Боба фет навидум ја дочека својата смрт во јамата сарлак. Преживеан, фет живеел да се бори уште еден ден. Прославете го наследството На Војна На Ѕвездите, вселенската сага преполна со акција и авантури од галаксија далеку, далеку, со премиум фигури од скала од 3,75 инчи и возила од Војна на Ѕвездите Гроздобер Колекција. Бројките имаат премиум детали и дизајн инспирирани од оригиналната линија, како и деко-колекционерско одделение инспирирано од забавата што обожавателите ги запознале и ги сакаат. (Дополнителни производи секој продаваат одделно . Предмет на достапност.). Одликувајќи се со луксузни детали и дизајн низ повеќе артикулациони точки инспирирани од Војна на Ѕвездите : Книгата На Боба Фет, оваа Колекционерска Војна На Ѕвездите гроздобер колекција од 3,75 инчи е одличен подарок за обожавателите и колекционерите На Војна на Ѕвездите. Војна на ѕвездите производите ги произведува Хасбро под лиценца Од Лукасфилм Дооел Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : слика и 9 додатоци. Слика скала : 3,75 инчи. Возраст 4 и предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. ● одличен додаток на секоја колекција Војна На Ѕвездите. ДЕЛУКС ДИЗАЈН И ПРЕМИУМ АРТИКУЛАЦИЈА : високо артикулирани со целосно позиционирани екстремитети. Делукс деко и дизајн со повеќе детали од стандардот фигура На Гроздобер Колекција. Одлично за прикажување во секоја колекција Војна На Ѕвездите.

Главните својства

Избор на купувачот

Како еден од 20те најголеми добавувачи во светот и партнер за развој на автомобилската индустрија, mahle® н

Ниту една колекција Близнаци Од Минесота не е комплетна без Оваа Патриотска Нова Поло Од Антигва...

Нашиот Гроздобер Фидер За Птици Повеќе Птици има уникатен Дизајн На Пристаниште За Целосен Престој што

Лореал Париз ја воведува првата автоматска боја на коса за повеќекратна употреба Апсолутно совршенств�

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина Ова тр�

Во мала бања каде што просторот е на премија, совршено решение е овој слив со 1 дупка Раб долж надворешни�

10 гр протеин по порција Крцкави чипови изработени од антибиотици Пилешки гради и мајчин тапиока скроб...

Додадете допир на традиционална романса во вашата облека со овој прекрасен создаден рубин прстен...

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина За моментално преуредување на �

Овој игла на кука се за употреба со плисирани драперии Совршен е за употреба со попречни прачки и може д�

Запали ги моторите! Малите Тикови ја воведуваат Паметната Работна Маса За Учење На Конструкцијата...

Изработен од сребро, овој лесен тркалезен ѓердан од синџир од пченица шпига ќе биде идеален додаток...

Францускиот Тост промовира самоизразување со нашиот Пике Поло со Долги Ракави Ова поло е создадено од у

Ап издувни издувни цевки изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние п

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви �

Предмет : апстрактен стил : современ тип на производ : дрвена рамка, бела подлога, Акрилна Заштитна Марка

Овие акварелни стапчиња имаат ист интензитет на боја како Даниел Смит Екстра Фини Акварели, со практичн

Мрежестата пена со отворени ќелии работи како ултра фина шкурка за да влезе во малите жлебови и јами на �

Оживејте го вашиот дух На Лос Анџелес Овен оваа сезона Со Оваа Маица Со Засек на Вратот Од Величествен! Б

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

100% Полиестер, мери приближно 52х84 инчи.Метод на перење : ладно миење Во Машина, нежен циклус, лесна нега.Кр

Детали За Производот UT Жица 15 стапки Заштитник на кабелот со капаци од 3 канали и ги штити лабавите жици �

Scroll