Ново
Време и време за жени за комунални услуги

Време и време за жени за комунални услуги

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 719.84

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара. Со пространи џебови и затегнати еластични на страните за целодневно движење, алатката за комунални услуги на времето и TRU се исто толку удобни колку што се кул. Исклучиво на. Материјал : 84%памук/14%вискоза/2%спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : модерна. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 6-1/2 ”Inseam со неподготвени манжетни, 4” инсем со валани манжетни; 10-3/4 ”Преден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Џебови : 2 предни џебови инспирирани од комунални услуги; 2 џебови на грбот; Pocketеб на монета од 1front clap. Карактеристики : Еластични детали на страните. Shortsенски комунални шорцеви од време и Tru.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Пролет, лето, aut Повод : Секојдневно Стил : Симпатична, секојдневен Одговара : одговара точно на г�

53 "Колк : 101см / 39 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 6479см / 25.Здраво, Добредојдовте ВО НЕБ

1.Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилското И

Спецификации : Бои : Сива Големина : 6специјална Ткаенина / Моден дизајнсе изработени од висококвалитетн�

Seven7 Short Short е главен стил за топли денови на сонце Оваа кратка пет џеб е направена со малку истегнување и �

Со нивните ласкави високи половини и лесни тексас на истегнување, овие индиго засилуваат шорцеви со вис

погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на �

Сакајте ја должината на Шорцевите Од 9" Чино на Ли Овие шорцеви се изработени во памучна ткаенина што се �

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара Со пространи џебови и затегнати елас�

Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : Цврста Боја : Одговара на големината на опуштање наоколу или а

Scroll