Ново
Време На Одмор Дрво Здолниште, Црвена Поинсетија, 48 

Време На Одмор Дрво Здолниште, Црвена Поинсетија, 48 

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Додадете совршен завршен допир на Вашата Елка оваа празнична сезона со Здолништето На Дрвото За Време На Празникот. Направено од премиум материјали, ова празнично здолниште со дрвја сигурно ќе го надополни вашиот празничен декор и Вашата Елка ќе изгледа подобро од кога било. Здолништето на дрвото со великодушна големина има дијаметар од 48 инчи, осигурувајќи дека ќе одговара на повеќето големини на дрвја, вистински или вештачки и се одликува со прекрасен дизајн на црвена поинсетија за дополнителен шарм. Ова здолниште од дрво лесно се чисти, преклопува и складира, осигурувајќи се дека ќе имате одмор без стрес. Осигурајте се дека сте целосно подготвени за оваа празнична сезона и облечете Ја Елката со стил Со Здолништето На Празничното Дрво. Време На Одмор Здолниште Од Дрво, Црвена Поинсетија, 48" : Празнично здолниште од дрво. Совршен завршен допир на Елката. Великодушно со големина од 48" за да одговара на повеќето дрвја. Шармантен дизајн на црвена поинсетија. Лесен за чистење, преклопување и складирање. Сезонски и празнични. Спарете се со други украси И додатоци за Време на Празниците за да ја создадете крајната атмосфера за одмор.  .

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете совршен завршен допир на Вашата Елка со ова 48инчно ЦрвеноБело Кадифено Здолниште На Дедо Мраз

Елка Здолниште Плетење Дрво Здолниште Престилка Површина Плетење Снегулка Елка Здолниште Снегулка Дрв

48 инчен Елка Здолниште Бела И Црна Бивол Карирани Со Невидлив Најлон Затворач Божиќното Дрво Украси За �

Божиќ Ремен Реследник Дрво Здолниште Материјал : руно крпа+4см ресни Големина : 30 инчи / 35 инчи / 48 инчи (3 г�

60инчното здолниште од сиво дрво маргот е изјава за елеганција за оние кои сакаат да оддадат почит на без

Викерман Декоративни 60 " Зашилено Здолниште Од Дрво Со Монистра Совршен завршен допир за секоја Новогод

Спецификации : Дијаметар : 90 / 122СМ Материјал : Акрилик Вклучен Пакет : 1крвно Здолниште Забелешки :...

Ова кадифено здолниште од 52 инчи Од Курт Адлер е убав и празничен начин да го додадете и нагласите декор�

Ова Здолниште За Новогодишна Елка ВО Гмил е идеално за славење На Божиќ Раширете ја радоста празничните

Додадете ја многу потребната финост на Вашата Елка со ова здолниште од дрво со светки Совршено ја подоб�

Scroll