Ново
Врховен серум на растителна фабрика Голдфаден, ФЛ Оз

Врховен серум на растителна фабрика Голдфаден, ФЛ Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.52

Beauty Spacenk Goldfaden MD Plant Protion Supreme Serum, ќе се појави побрзо и ќе се чувствува посилни инфузии активни растителни матични клетки во комбинација со моќни хидрантни агенси и клучни состојки за да се направи кожата да се појави поцврста, да се чувствува поцврста и да изгледа посилна, што резултира во повеќе луминисцендентен тен. Оваа ставка е дел од Beauty Space NK, вашата дестинација за идните опсесии по барање. Развива луминисцентен тен. Работи за подобрување на изгледот на бојата и тонот на кожата. Врховен серум на растителниот серум на Goldfaden MD, 1 fl oz кожата ќе се појави помазна и ќе се чувствува посилна. Работи за подобрување на изгледот на бојата и тонот на кожата. Развива луминисцентен тен. 1,0 мл. Овој моќен концентриран серум нанесува активни растителни матични клетки во комбинација со моќни хидрантни агенси и клучни состојки за да се направи кожата да се појави поцврста, да се чувствува поцврста и да изгледа посилна, што резултира во повеќе луминисцентен тен.

Главните својства

Избор на купувачот

Суштина На Брчки На Ретинол од 30мл5 секунди, Брзо Антистареење, Зацврстување, Осветлување и Избелување Н

Негувајте ја кожата и навлезете во сите слоеви на кожата и задржете ја влагата долго Има свеж екстракт о

Неокутис го претставува нивниот иновативен Био Гел Фирма Навлажнувачки Хидрогел, менувач на играта во �

Уникатен лесен серум кој интензивно ја рехидрира кожата Формулиран со кохедерм, патентиран комплекс, з�

УЛТРА ЛИФТ СЕРУМ : овој серум за подмладување и зацврстување на кожата може да ја остави кожата на лицет�

В Блескав Серум * Моќен серум за осветлување против стареење кој го стимулира производството, оставајќи

Женски Колаген Природен Лист За Лице Со Свилено Хидратантно Ладење За Нормална Сува Чувствителна Кожа 1

84% забележале намалени дамки на сува кожа и појава на големина на порите по 3 употреби Клинички докажано

Добредојдовте во Гзвццвсн продавницаДобредојдовте во мојата продавница, се надевам дека имате добро ш

серум против стареење навлажнувачки серум 15мл Серум За Семе Од Зелен Чај Навлажнувачки Пори За Смалува�

Описвитаминот Ц делува како ефикасен антиоксиданс и го осветлува тонот на кожата, досадноста, нерамнат�

Невидлива Лента Со Мала Лента За Подигнување На Брадата За Подигнување На Лицето Опис На Производот На �

Scroll